Yardım miui+ beta no response

afsinyus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
afsin
Cihazım
mi6
Konular
1
Merhaba,

Severek kullandığım K60 pro bu hata nedeniyle çöp oldu.

Bu hatayı veriyor. O andan itibaren hiçbir foto/video oynatan uygulama çalışmıyor (kamera açılmıyor, youtube, video oynatma, insta, x vs hiçbiri çalışımıyor.) Twrp'den sıfırladım. 15 gün kullandım yine aynı.

Yabancı forumlarda google playdaki bir güncelleme nedeniyle olduğu yazıyor. Çeşitli yöntemler belirtilmiş ama ben yapamadım. Videolar filan da var youtube'da settings'de bişiler yapıyor baktım ama bendeki cihazda o menüler yok.

14.0.18.0 TMKCNXM kullanıyor

Aldığım yere danıştım 2024 başında yeni güncelleme çıkacak uzaktan yükleriz şu an yapacak bişey yok dedi.

Neyi bekliyoruz ne zaman ve nasıl düzelecek bu? Bir kenarda duruyor telefon eski oneplus nord telefonuma geri dönmek zorunda kaldım :/
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada uygulamalardan MIUI+beta >> tüm veriyi temizle vs de yaptım ama düzelmiyor.

Son düzenleme:

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Öncelikle geçmiş olsun. Bende K60 Pro sipariş ettim, henüz elime ulaşmadı ama anlamadım tam olarak hangi rom sonrası ya da işlem sonrası cihazınız zarar gördü?
Bu konu hakkında forum da yeni bir konu açar ya da başkalarının başına gelmemesi için detaylıca yapılması ya da yapılmaması gerekenleri yazar mısınız?

afsinyus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
afsin
Cihazım
mi6
Konular
1
Merhaba,

Aldığımdan beri belirttiğim rom yüklüydü.

14.0.18.0 TMKCNXM

Hiçbir rom vs yüklemedim, müdahale etmedim. Tamamen kendi kendine oldu. Google play'dan otomatik indirilen bir takım update'ler sonrası böyle bir kararsızlık oluyormuş. Yabancı forumlarda çokça var. Bendeki cihaz direnç işlemli ancak konunun dirençle bir ilgisi bulunmuyor. Çok kişi yaşamış.

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Merhaba,

Aldığımdan beri belirttiğim rom yüklüydü.

14.0.18.0 TMKCNXM

Hiçbir rom vs yüklemedim, müdahale etmedim. Tamamen kendi kendine oldu. Google play'dan otomatik indirilen bir takım update'ler sonrası böyle bir kararsızlık oluyormuş. Yabancı forumlarda çokça var. Bendeki cihaz direnç işlemli ancak konunun dirençle bir ilgisi bulunmuyor. Çok kişi yaşamış.
Ben de uygulamalarda sorun yaşamıştım bu sürümde. Uygulamalar donup kalıyordu ve müdahale edemiyordum. 2 gün sonra kafeinsiz hocamın tavsiyesi üzerine eliteroma geçiş yaptım ve tüm sorunlarım düzelmiş oldu, daha sonrasında ise romu değiştirerek eu beta romunu kullandım 2 hafta sonra tekrar eliteromun üst versiyonuna geçtim. Herhangi bir sorun veya sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Ben de uygulamalarda sorun yaşamıştım bu sürümde. Uygulamalar donup kalıyordu ve müdahale edemiyordum. 2 gün sonra kafeinsiz hocamın tavsiyesi üzerine eliteroma geçiş yaptım ve tüm sorunlarım düzelmiş oldu, daha sonrasında ise romu değiştirerek eu beta romunu kullandım 2 hafta sonra tekrar eliteromun üst versiyonuna geçtim. Herhangi bir sorun veya sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim.
Alıntı için teşekkürler bugün elite rom hyperos stabil sürümü çıktı bu arada denenebilir.

Ben eu hyperos beta kullanıyorum şu an gayet iyi elite stabil deneyeceğim yakın zamanda.

afsinyus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
afsin
Cihazım
mi6
Konular
1
Alıntı için teşekkürler bugün elite rom hyperos stabil sürümü çıktı bu arada denenebilir.

Ben eu hyperos beta kullanıyorum şu an gayet iyi elite stabil deneyeceğim yakın zamanda.

İlginize teşekkürler. Aldığım yer Hyperos beta yükledi uzaktan (ben anlamıyorum bu işlerden, çöp ederim kesin) . Şimdilik iyi gibi. Aslına bakarsanız öncekinden iyi. ÖZellikle kamera menüleri çok güzel olmuş. Bir sıkıntı çıkmaz da uzun süre kullanırım diye umuyorum, çok memnunum çünkü.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
İlginize teşekkürler. Aldığım yer Hyperos beta yükledi uzaktan (ben anlamıyorum bu işlerden, çöp ederim kesin) . Şimdilik iyi gibi. Aslına bakarsanız öncekinden iyi. ÖZellikle kamera menüleri çok güzel olmuş. Bir sıkıntı çıkmaz da uzun süre kullanırım diye umuyorum, çok memnunum çünkü.
HyperOS eu sürümü betada son betası da stabil kullanılabilir dediğiniz gibi.
Daha iyi sürümler çıkacak yakında.
Elite rom, eu roma göre daha iyi aslında.
Bir sonraki geçişte Elite tavsiye ederim.

Üst Alt