Yardım MIUI Back-Up yedeklerini Aosp romda geri yüklemek

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
RR pie
Telefon Modeli
Mı Max 2
Bootloader Kilidi
Açık
Başlıkta belirttiğim gibi MIUI tabanlı romlarda kendi uygulamasinda aldığımız yedekleri Aosp romlarda kullanabilir miyiz? Ayrıca MIUI security benzeri bir uygulama ve sola çektiğimizde gelen MIUI kısayolları ekranını Aosp romda kurma imkanımız varmıdır?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

XiaoMiu hocam konuyu çöpe taşırmısınız? Gerek kalmadı. Stock Roma dönüp bir kaç işlem daha yapmam lazım. Titanium Back-Up ile yedek alırım.

Son düzenleme:

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Başlıkta belirttiğim gibi MIUI tabanlı romlarda kendi uygulamasinda aldığımız yedekleri Aosp romlarda kullanabilir miyiz? Ayrıca MIUI security benzeri bir uygulama ve sola çektiğimizde gelen MIUI kısayolları ekranını Aosp romda kurma imkanımız varmıdır?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

XiaoMiu hocam konuyu çöpe taşırmısınız? Gerek kalmadı. Stock Roma dönüp bir kaç işlem daha yapmam lazım. Titanium Back-Up ile yedek alırım.
Titanium Backup bazı uygulamaları geri yüklerken sıkıntı çıkarıyor hocam, mesela SwiftKey klavye.. Swift Backup uygulamasını kullanarak yedek almanız daha sağlıklı olur.

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Titanium Backup telefonun bir parçası oldu artık her işimi görüyor hocam. Yinede teşekkürler :)

Teşekkür ederim hocam
Titanium Backup hâlâ kullanıyorum hocam ayrı konu :) yedekleme uygulamasından çok daha fazlası, yaşam destek ünitesi gibi maşallah :D

Oyla:

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Swift Back-Up candır gerisi heyecandır yükleyemedim tüm uygulamaları geri yükledi mi fit Netflix gibi uygulamaları aşırı derecede tavsiye edilir yıllık 8 TL gibi bir cüzi ücreti var sürekli rom değiştiriyor iseniz satın almanızı tavsiye ederim sadece topu yedekleme ve toplu geri yükleme içeriyor

Oyla:
Üst Alt