Miui.am Mi 5s Pil Süresi Deneyimim

• Konbuyu başlatan XWORK
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 1K

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Herkese İyi geceler. Mi 5s kullanan arkadaşlar için romun kendini toparlaması için bekledim ve bugün sabahtan akşama kadar test için ideal olduğunu düşündüğüm için sizlerle de paylaşmak istedim.

Malum bizim cihazlar fazla dayanmıyor ama güzel cihaz inkar edemeyiz. Brezilyalı çocukların romunu denedim Skorpi hocamızın paylaşımı ile sizler için pil süresini sundum. Ekstra olarak hiç kasma donma yaşamadım gayet stabil bildirim konusunda da gayet iyi faceid yok, sürekli 4.5G de takılıyorum yada wifi. ekran parlaklığı otomatik ve normal kullanımdı %20 şarj kaldı iyi kötü kandırmaca 1 saat daha alırım ama rom ortalamanın biraz üstünde performans verdi. Global betanın daha sade hali. Yüklemek isteyenler için konu; Rom - MIUI 9 - MIUI.AM Rom özellikleri ve yükleme talimatı. İşte pil sürem
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Miui.AM Mi 5S 8.1.20 Global Beta

Son düzenleme:

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Hocam maşallah, beni kaşıntı tuttu ilk günden yükledim :), ben 5 saat 15 dakika aldım en fazla, bugün 3 saat 30 dakika ondan önceki gün yaklaşık aynı, anlamıyorum, neden böyle oluyor bu telefon. Bir gün diğeriyle tutmuyor.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
Los 14.1 kurun rahat edin.7 saat ekran süresi aldım bugün.Hep wifi bağlı 2 saat youtube ile iyi bir sonuç bence.Global stabilde en fazla 5.30 gördüm

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Hocam maşallah, beni kaşıntı tuttu ilk günden yükledim :), ben 5 saat 15 dakika aldım en fazla, bugün 3 saat 30 dakika ondan önceki gün yaklaşık aynı, anlamıyorum, neden böyle oluyor bu telefon. Bir gün diğeriyle tutmuyor.

Her roma uyguladığım testleri uyguladım gereğinden iyi sonuç aldım bunda. Multiromda da güzel sonuçlar almıştım ama sorunlar vardı. Şarjı %10 nun altına indirmeyin ayda bir tamamen boşaltıp tam şarj yapın bildiğim kadarı ile daha verimli oluyormuş. Twrp üzerinden data/system de batterystats.bin dosyasını sildim biraz sapitmisti pil fonksiyonlarım etkisi oldumu bilmiyorum ama bugün güzel verim aldım 4G de kullanırken 3G den daha az şarj yiyor benim telefonda bende bunu anlamıyorum

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Los 14.1 kurun rahat edin.7 saat ekran süresi aldım bugün.Hep wifi bağlı 2 saat youtube ile iyi bir sonuç bence.Global stabilde en fazla 5.30 gördüm
Aosp tabanlı hiç hoşuma gitmiyor, en fazla bir gün kullanıyorum tekrar mıuı ye dönüyorum, ekran süresi mıuı aynı aldığım için.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Videolu pil süreleri pek sağlıklı gelmiyor bana hocam. Miui arayüzü vazgeçilmez. Başka telefon alırdım yoksa .

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Her roma uyguladığım testleri uyguladım gereğinden iyi sonuç aldım bunda. Multiromda da güzel sonuçlar almıştım ama sorunlar vardı. Şarjı %10 nun altına indirmeyin ayda bir tamamen boşaltıp tam şarj yapın bildiğim kadarı ile daha verimli oluyormuş. Twrp üzerinden data/system de batterystats.bin dosyasını sildim biraz sapitmisti pil fonksiyonlarım etkisi oldumu bilmiyorum ama bugün güzel verim aldım 4G de kullanırken 3G den daha az şarj yiyor benim telefonda bende bunu anlamıyorum

Eyvallah tavsiye lerini dikkate alıp uygulayacağım inşallah

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro