Yardım MİUİ Ağa bağlanılamıyor hatası

• Konbuyu başlatan KNSZM
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 781

KNSZM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kazım
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.9
Telefon Modeli
Redmi Note 10S
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Redmi Note 10S cihazımda MİUİ sürümünü güncellemek istediğimde "ağa bağlanılamıyor" hatası alıyorum mobil veriden de denesem sonuç değişmedi.
İMEİ1 ve 2 çıkıyor ikisini de e-devlet üzerinden sorgulattığımda cihazın ismi çıktı sanırım IMEI konusunda sorun yok.

Ne yapmam gerekiyor?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Bu hatanın birkaç farklı nedeni olabilir. İlk olarak, cihazınızın internet bağlantısını kontrol etmek en mantıklı adım olacaktır. İnternet bağlantınızın sağlam olduğundan ve hızlı çalıştığından emin olun.

Eğer internet bağlantınızda bir sorun yoksa, başka bir WiFi ağına bağlanmayı deneyin ve güncelleme yapmayı tekrar deneyin. Bu, cihazınızın bulunduğu WiFi ağının sorunlu olabileceği anlamına gelebilir.

Ayrıca, güncelleme işlemi tamamlanana kadar cihazınızın Wi-Fi veya mobil veri bağlantısı kesintiye uğramadan sürekli açık kalmalıdır. Bu nedenle, güncelleme yapmadan önce cihazınızın şarj seviyesini kontrol edin ve güncelleme işlemi tamamlanana kadar cihazınızın şarjda kalmasını sağlayın.

Son olarak, cihazınızda herhangi bir sistem veya yazılım hatası varsa güncelleme işlemi başarısız olabilir. Bu durumda, cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamayı ve ardından yeniden güncelleme yapmayı deneyebilirsiniz.

Ancak, eğer yine de sorun devam ederse, Xiaomi destek hattına başvurabilirsiniz. Xiaomi desteği, cihazınızda yaşadığınız sorunlarla ilgili daha fazla yardımcı olabilir.

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Redmi Note 10S cihazımda MİUİ sürümünü güncellemek istediğimde "ağa bağlanılamıyor" hatası alıyorum mobil veriden de denesem sonuç değişmedi.
İMEİ1 ve 2 çıkıyor ikisini de e-devlet üzerinden sorgulattığımda cihazın ismi çıktı sanırım IMEI konusunda sorun yok.

Ne yapmam gerekiyor?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bende'de o sorun var,güncelleyici uygulamasından kaynaklanmıyor.Sistem'den kaynaklanıyor.Benim cihaz Redmi 10

Oyla:

KNSZM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kazım
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reset atıp deneyin bence,eğer olmazsa başka rom kurun.
Bootloader kilidi acıkmış bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın ROM nedir hangi ROM'u kurmam lazım? Bu konuda forumda bir rehber var mı?

Oyla:

KNSZM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kazım
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi