Soru Miui 9

badmana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
badmana
Cihazım
Mi5
Konular
4
...

Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Şimdi bu sorunuzun cevabı oldukça havada. Netice olarak ta hiçbir şeyi etkilemeyecek.
Cihazlar arasında zaten rom farkları var. Kimi Android 4, kimi 5, kimi 6, kimi 7 falan filan. Miui versiyonları da farklı. Android 6 olan bir cihaz Android 7'ye yükseltilebilirken, başka bir cihaz 7.1.1'e yükseltilebilir. Bunun herhangi bir sistemi, yolu, yöntemi, ipucu, artık ne derseniz deyin bir sistematiği yok. Dolayısıyla sorduğunuz sorunun cevabının hiçbir değeri yok. Sadece geyik yapılır ki onun yeri de burası değil. Forumumuzda ayrı bir bölümü var.
Kaldı ki sizin açınızdan neyin değişeceğini çok merak ettim. Mahsuru yoksa öğrenmemiz mümkün müdür?

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

• Beğen
Tepkiler: VSM
Oyla:

Edcvhu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vecihi
Cihazım
Mi5
Konular
1
Biz ve bizim sorularımız olmaz ise, orda da siz olmazsınız, o yüzden yakıştıramıyorum bu tür cevapları,

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Örnek Google Camera'nın yeni versiyonunu yükleyecektim, 7.1.1 ve üstü Android gerekiyordu. Miui 9 beta 7.0 olunca yükleyemedim.

10 yıldır Apple kullanıcısıyım. Alışkanlık herhalde. Yeni versiyon ile bir şeyler gelebilir diye.

Neden miui 9 ile android 8 verilmesin diye düşünürken mi5 ile 7.0 haydi mi6 ile 7.1.1, mi4 zaten 6.0. Sonra android tarafında bölünmüşlükten şikayet ediliyor ya politikayı anlamaya çalışıyorum bir yandan.

Mi5 teknik olarak 7.1.1 desteklemiyor mu ki ayrı olsun. Pratikte hiç bir işime yaramazsa bug temizlenmesi, optimizasyon filan vardır. Laf olsun diye çıkmaz değil mi?
Kamera için gerekli diyorsanız eyvallah. O zaman romun verilmesini beklemekten be gelecek romun 7.1.1 tabanlı olması için dua etmekten başka yapacak bir şey yok.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Biz ve bizim sorularımız olmaz ise, orda da siz olmazsınız, o yüzden yakıştıramıyorum bu tür cevapları,
Cevaplanabilecek sorular olduktan sonra başımız üzerine.
Ancak şunu aklınızdan çıkartmayın. Bizler burada maaşlı elemanlar değiliz. Maddi olarak hiç bir menfaatimiz olmamaktadır. Aksine manevi olarak bizleri yıpratan çok fazla gereksiz şeylerle karşılaşmaktayız.

Oyla:

Edcvhu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vecihi
Cihazım
Mi5
Konular
1
Chat_in olarak şahsen siz sevdiğim bir moderatörsünüz. Muhakkak emeğinize saygı duyuyoruz ve her seferinde dile getirmeye çalışıyoruz,

Oyla:

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Mi6 da ister stabil, ister beta, ister china, ister global olsun 7.1.1 sürümü cihazda gelir. Bunu düşüremezsinizde. Çünkü cihaz 7.1.1 olarak zaten tanıtıldı.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Aslında sorum arada kaynadı. Mi6 miui9 Beta Android versiyonu 7.0 mı yoksa 7.1.1 mi?

Mi6 için 9.0.2.0 China Stable yalnızca bazı telefonlara OTA üzerinden garip bir şekilde dağıtıldı. Aslında cuma günü China için de beta çıkmaya devam edecek. O versiyonu yükleyenler de kontrol edebilir 7.0 mı yoksa 7.1.1 mi beta?
Siz niye kendiniz yükleyip de kontrol etmiyorsunuz?

Oyla:
Üst Alt