Rehber MIUI 9 - MultiRom özellikleri ve yükleme talimatı

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yapma hocam, mi 6 ya globe romu sizin ateşlemeniz sonucunda yükledim. Şimdi ise multiromu parlatıyorsunuz. Ben şimdi ne yapayım? Biçareyim şu rom aleminde. Size göre globe romdan + sı nedir?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kusura bakmayın, valla yaptım...çok üzgünüm,şimdi ateşlenme sırası bunda...sözümü dinleyip benimle aynı romu kullananlar olmasına hem seviniyor ve mutlu oluyorum, hemde üzülüyorum ne yazıkki....
İlk mesajda belirttiğim gibi daha stabil ve seri ,özellikle şarj ve performans olarak dikkat çekiyor.Arka plan ram miktarı stock romdan extra olarak fazla denmesine rağmen, ben bir fark göremedim.Kısacası, aynı MIUIPro gibi,China developer romun Rus bir ekip tarafından derlenmiş modifiye edilmiş hali, yani Mi Globe gibi EU bazlı değil.Şu ana kadar ki tesbitlerime göre, en iyi romlarda genel olarak CİN developer bazlı olan romlar oluyor...Karar Sizin

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cengizcoskun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Cihazım
REDMİ NOT 4
Konular
7
harika forumdaki anlatımlar ile RN4 için unlock yaptım :)
aslında redmi note 4 original romdan daha fazlaca performans verebilecegi bir romla daha iyi olacaktır.
bu sebeple multi rom denemek istedim
şimdi forumda rn4 için twrp arıyorum anlatımlı
rom indi hazur twrp den sonra uçuştayım :)

tüm forum emekçilerine ve flash koliklere kıbrıstan iyi geceler

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
mi5s plus ta saat dilimi hatasi var otomatik saat diliminde 1 saat geri geliyor saat o yuzden miuipro tercihim
Otomatikten Saat dilimi yerine Saat dilimi seç e geçip, GMT+03.00 Bağdat veya Moskova ayarlayın...tüm romlarda bu aynı

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Mi Globede Android Sistem durduruldu hatası ve MIUIPro'nun aşırı batarya tüketimi nedeniyle ve Sayın Otto_man ve harunserefli Üstadların ısrarlı tavsiyeleri nedeniyle, daha önce 7.Eylül de yüklediğim ancak WiFi kopması sebeiyle terk ettiğim MultiROM'a dönme kararı aldım...Quick card, yüz tanıma gelmiş ve batarya tüketiminin de Üstadlar tarafından çok iyi olduğu belirtildi.....haydı hayırlısı bakalım
buraoca2 Üstadım, sizde reklamını yapabilir vede hatta kendiniz de yükleyebilirsiniz

Hocam ben bu romu Eu tabanlı biliyordum; bu da Miui Pro ve Xiaomi Eu gibi direk China Beta'yı mı modifiye ediyorlar? O zaman bu duyduğum 3. ayrı grup oldu artık Türkçe destekli olan.

O zaman bende bir denemek isterim, ayrı bir grup ise :)

Bu arada Miui Pro 7.10.12'nin şarj tüketimi iyi, 7.11.9'da fazla şarj tüketimi gözlemledim bende. 7.10.12'den memnun olup, önemli yenilik gelmedikçe de şuan için değiştirmeyi düşünmüyorum hocam. Rom değiştire değiştire telefonu kullanamadım bu hafta :)

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Şu an için herşeyi ile mükemmel, en ufak bir sorun yok

üstadım mi 6 telefonumda globerom dan multi roma geçmek istedim. 4 wipe yaparak multiromu yükledim. başlat dediğimde ise is yüklü değil uyarısı alıyorum. bir kaç kez denedim ama olmadı. neden olabilir?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
üstadım mi 6 telefonumda globerom dan multi roma geçmek istedim. 4 wipe yaparak multiromu yükledim. başlat dediğimde ise is yüklü değil uyarısı alıyorum. bir kaç kez denedim ama olmadı. neden olabilir?
Hocam oku sağa doğru sürükleyip açın dikkate almayın.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın Otto_man hocam cevaplamış, bende de aynısı oldu ve yüklendi sorunsuz.... Sizede hayırlı olsun... İyiki yüklemişim, batarya tüketimi muhteşem

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
MI 5S ile bu ROM u deneyen ve sorun yaşayan / yaşamayan arkadaşların yorumlarını almak isterim. Skorpi hocamın dediği gibi pis bir kaşıntı tuttu beni :)

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
MI 5S ile bu ROM u deneyen ve sorun yaşayan / yaşamayan arkadaşların yorumlarını almak isterim. Skorpi hocamın dediği gibi pis bir kaşıntı tuttu beni :)
pazar günü yuklemistim romu genel olarak iyi bir görüntü çiziyor ram kullanımı düşük pil ömrü tüm denediğim miui9lardan daha iyi yüz tanıma akıllı asistan özellikleri var ayrıca

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt