Rom MIUI 10 - MIUI.AM Rom özellikleri ve yükleme talimatı

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 988
  • Görüntüleme 103K

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Hocam kurdum denedim mi 6 da arayüzde ciddi takılmalar ve donma mevcut. İlerleyen sürümlere tekrar bakarım artık. Epic global e en azında alternatif olur gerçi mi 6 için global durdurdu.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biraz daha zaman verin hocam bende kurdugmda takılmalar mevcuttu fakat sistem oturunca minimuma indi. cok nadir oluyor yine de sonucta android

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Biraz daha zaman verin hocam bende kurdugmda takılmalar mevcuttu fakat sistem oturunca minimuma indi. cok nadir oluyor yine de sonucta android
Kurduktan sonra üzerinden ne kadar süre geçti? Ben de kurdum mi6'ya ama çok kasıyordu. Eu stabile döndüm sonra. İnanılmaz derecede ağır bir rom bana kalırsa. Sistemde stabil olan tek şey takılmalardı henüz yeni bir rom olduğu için normal karşılıyorum. Daha sonra tekrar denemeyi düşünüyorum. :)

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Mi 5s plus kullananlar varsa kac saat ekran süresi aldiklarini soyleseler sevinirim ben 3 3.5 saat kadar alıyorum bu romda

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam zaten ben önce kendi cihazımda yüklediğim bir şeyi test ediyorum ve benim için olmazsa olmazlar çalışıyorsa, ya sadece Mi Max 2 bölümünde konuyu açıyorum, aynı rom eğer başka cihazlar içinde mevcut sa, genel bir Konu açıyor vede bunu kendi cihazımda test ettiğimi, sizin cihazınızda çalışmayabileceğini veya bazı eksiklikler olabileceğini özellikle belirtiyorum ( İlk mesajı zaten kimse okumuyor, ama ben yinede ısrarla yazıyorum) Sanırım Mi 6 da Oreo çalışması olması sebebiyle henüz problemler giderilmemiştir, zaten de Sayın gozdemir hocamızda bunu kendi Mi 6 sında deneyip, randımansız çalıştığını belirtti....Bana göre gerçekten muhteşem bir rom ve her şey olması gerektiği gibi, varsın Face ID olmasın...O nedenle sizler adına gerçekten üzgünüm

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Hocam ben konudaki yorumları okuma fırsatım olmadı. Mi 6 da sorunlu diye diğer cihazlar da sorun olacak degil tabi kide ben bilgi vermek adına yazdım. Aynı sorun miui pro 8.18 de mevcut. Sanırım geliştiriciler oreo ya alışamadı.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Android ile alakası yok ben böyle bir takılmayı eski cihazım htc One M9 da bile görmedim kaldı ki mi 6 da olsun. Rom ile alakalı diye düşünüyorum. Miui pro oreo da aynı sorun var sanırım bir süre oreo kullanmamak lazım

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
Mi 5s plus kullananlar varsa kac saat ekran süresi aldiklarini soyleseler sevinirim ben 3 3.5 saat kadar alıyorum bu romda
Ben kullanıyorum epic de 7 saat alıyordum bunda daha yeni akşam yazarım

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Ben kullanıyorum epic de 7 saat alıyordum bunda daha yeni akşam yazarım

Ben epic rom da kullandım ayniydi oyun olarak asphalt oynuyorum toplam 1 saat kadar

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Hocam mi5s plus cihazınizda 33.5 saat ekran süresi almanız mümkün değil.hatta imkansız demek daha doğru olur.yada bı ihtimal telefonu hiç kullanmamanız gerekiyor,aldığınız ekran süresini sağlıklı bir şekilde kontrol etmek isterseniz sırasıyla

Güvenlik/pil/pil kullanımı/Donanım/ekran "a tıklayıp açık kalma süresinden kontrol edebilirsiniz

Yada Güvenlik/pil/pil kullanımı/Donanım sekmelerini takip ederek saat simgesine tıklayıp şarj grafiği hakkında bilgi edinebilirsiniz

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siirtfatih056

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
Hocam mi5s plus cihazınizda 33.5 saat ekran süresi almanız mümkün değil.hatta imkansız demek daha doğru olur.yada bı ihtimal telefonu hiç kullanmamanız gerekiyor,aldığınız ekran süresini sağlıklı bir şekilde kontrol etmek isterseniz sırasıyla

Güvenlik/pil/pil kullanımı/Donanım/ekran "a tıklayıp açık kalma süresinden kontrol edebilirsiniz

Yada Güvenlik/pil/pil kullanımı/Donanım sekmelerini takip ederek saat simgesine tıklayıp şarj grafiği hakkında bilgi edinebilirsiniz

siirtfatih056
3 . 3.5 saat demek istemiştir hocam :)

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15

siirtfatih056
33 değil hocam 3 3. 5 saat demek istedim

Üst Alt