Soru Miui 9 hakkında birkaç sorum var

regista

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osm
Cihazım
Mi Note 2
Konular
2
Şu anda miui 9.1.1.0 kararlı sürümünü kullanıyorum. Rom'u ilk kurduğumda whatsapp'tan gelen cevaplara bildirimler ekranından cevap verebiliyordum ama nedense son zamanlarda yanıtla seçeneği çıkmıyor.
Bir de, miui 8'deyken home tuşuna uzun süre basılı tuttuktan sonra da arkaplan uygulamalarını görebiliyordum. miui 9'da bu kaldırıldı mı?

THECERN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şahin
Cihazım
Yakında Mİ5
Konular
6
home tuşuna basılı tutunca uygulamaları görebiliyorsunuz hocam, ben miuı9 da kullanıyorum o özelliği, ayarlardan tekrar aktif etmeyi, veya kapatıp açmayı deneyin

diğeri hakkında bişey diyemeceğim, ben kurduğumdan beri hiç denk gelmedim yanıtla özelliğine

Oyla:

ALBAY PARS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
BAHA BERK
Cihazım
KIRILDI
Konular
13
home tuşuna basılı tutunca uygulamaları görebiliyorsunuz hocam, ben miuı9 da kullanıyorum o özelliği, ayarlardan tekrar aktif etmeyi, veya kapatıp açmayı deneyin

diğeri hakkında bişey diyemeceğim, ben kurduğumdan beri hiç denk gelmedim yanıtla özelliğine

Sayın Hocam Mesaj Kutusundan Yanıt Veremedim Telefon Doğrulaması İstediği İçin. Kişisel Telefon Numaramıda Paylaşamadım Mevzuatlar Gereği. Bu Arada Klavyem Hakkında Bir Görüş Paylaşmışsınız. İlgi ve Alakanızdan Ötürü Zatıalinize Teşekkürlerimi Borç Bilirim. O Kalbinizin ve Yüreğinizin Güzelliği.

Oyla:

THECERN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şahin
Cihazım
Yakında Mİ5
Konular
6
Sayın Hocam Mesaj Kutusundan Yanıt Veremedim Telefon Doğrulaması İstediği İçin. Kişisel Telefon Numaramıda Paylaşamadım Mevzuatlar Gereği. Bu Arada Klavyem Hakkında Bir Görüş Paylaşmışsınız. İlgi ve Alakanızdan Ötürü Zatıalinize Teşekkürlerimi Borç Bilirim. O Kalbinizin ve Yüreğinizin Güzelliği.

teşekkür ederim hocam :)

size zahmet olmazsa klavye uygulamanızın adını verebilir misiniz, çok beğendim bende kullanmak istiyorum angel~~

Oyla:

ALBAY PARS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
BAHA BERK
Cihazım
KIRILDI
Konular
13
teşekkür ederim hocam :)

size zahmet olmazsa klavye uygulamanızın adını verebilir misiniz, çok beğendim bende kullanmak istiyorum angel~~

:) Aslında Herhangi Bir Klavye Uygulaması Yok. Sadece Yazı Yazarken Baş Harflerini Her Zaman Büyük Yazmaya Alışmışım. Yani Bunu El Yazısı İle Uyguladığımda da Aynı Şekilde. Ha Bazen Shift Tuşu Tam Basmadığı İçin bazı Kelimelerin Baş Harfleri Küçük Kalabiliyor...

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam miui 9 ile birlikte bazı şeyler olumlu bazı şeyler de olumsuz yönde ufak değişikliklere uğradı

Oyla:
Üst Alt