Haber Haber - MIUI 9 Global Beta ROM Cuma günü yayınlanıyor

MIUI 9 Global Beta ROM bu Cuma geliyor! MIUI 9 Global Beta ROM için desteklenen ilk cihazlar Redmi Note 4 Qualcomm / Redmi Note 4X ve Mi 6 olacaktır. En yeni MIUI 8 Global Beta ROM'a sahip mevcut Beta ROM kullanıcıları OTA aracılığıyla güncelleme alabilir. Kararlı ROM kullanıcıları Fastboot üzerinden yükleme yapabilirler, önceden yedek almayı unutmayın.

MIUI 9 Global Beta ROM için desteklenen cihazların ikinci partisi Mi Note 2 / Mi 5 / Mi 5s / Mi 5s Plus / Mi Max 2 / Mi Max / Redmi 4 / 4X dahil olacak. Yayınlanma tarihi daha sonra açıklanacak.

MIUI 9 Global Beta ROM için desteklenen aygıtların üçüncü partisi Redmi 2 / Redmi 2 Prime / Mi 3 / Mi 4 / Redmi Not 3 Qualcomm / Redmi Not 3 Özel Sürüm / Redmi Not 4 MTK / Mi 4i / Redmi Not 2'yi içerecek. / Redmi Not Prime / Mi Max 32G / Mi Max 64G / 128G / Mi 2 / 2S / Mi Not / Redmi 3 / Prime / Redmi 3S / Prime / Redmi 4A. Yayınlanma tarihi daha sonra açıklanacak.

MIUI 9, daha hafifletilmiş hızlı bir sistem

- Çoklu derinlemesine iyileştirmelerle MIUI hiç bu kadar hızlı olmamıştı
- Taze dinamik simgeler her zaman gözünüze takılacak
- Uygulamalar için daha hızlı ve daha şık başlatma ve çıkış işlemleri.
- Geliştirilmiş sezgisel Ana ekran düzenleme.
- Split ekran tanıtımı - üretkenliğinizi iki katına çıkarmanın en iyi yolu.
- Sadece ses düğmesine dokunarak tetiklenen daha rafine Bir Sessiz mod.
- Başlangıç sayfasında ihtiyacınız olan her şeyi içeren Yeniden tasarlanan Mesajlaşma uygulaması.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu da Mİ6 Cihazda MIUI 8 ile MIUI 9 Hız karşılaştırması...demekki benim Mi Max 2 de uçacakhaha--haha--

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
8=)haha--haha--haha-- Benin anladığım ise,MIUI 8 Global Beta ÇİN ROM'a sahip mevcut Beta ROM kullanıcıları OTA aracılığıyla güncelleme alabilir, ama sanırım EU Sitesi hemen bir sürüm çıkaracaktır....

EU bekliyorum ben :)

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
MIUI 9 Global Beta ROM bu Cuma geliyor! MIUI 9 Global Beta ROM için desteklenen ilk cihazlar Redmi Note 4 Qualcomm / Redmi Note 4X ve Mi 6 olacaktır. En yeni MIUI 8 Global Beta ROM'a sahip mevcut Beta ROM kullanıcıları OTA aracılığıyla güncelleme alabilir. Kararlı ROM kullanıcıları Fastboot üzerinden yükleme yapabilirler, önceden yedek almayı unutmayın.

MIUI 9 Global Beta ROM için desteklenen cihazların ikinci partisi Mi Note 2 / Mi 5 / Mi 5s / Mi 5s Plus / Mi Max 2 / Mi Max / Redmi 4 / 4X dahil olacak. Yayınlanma tarihi daha sonra açıklanacak.

MIUI 9 Global Beta ROM için desteklenen aygıtların üçüncü partisi Redmi 2 / Redmi 2 Prime / Mi 3 / Mi 4 / Redmi Not 3 Qualcomm / Redmi Not 3 Özel Sürüm / Kırmızı Not 4 MTK / Mi 4i / Kırmızı Not 2'yi içerecek. / Redmi Not Prime / Mi Max 32G / Mi Max 64G / 128G / Mi 2 / 2S / Mi Not / Redmi 3 / Başbakan / Kırmızı 3S / Başbakan / Kırmızı 4A. Yayınlanma tarihi daha sonra açıklanacak.

MIUI 9, daha hafifletilmiş hızlı bir sistem

- Çoklu derinlemesine iyileştirmelerle MIUI hiç bu kadar hızlı olmamıştı
- Taze dinamik simgeler her zaman gözünüze takılacak
- Uygulamalar için daha hızlı ve daha şık başlatma ve çıkış işlemleri.
- Geliştirilmiş sezgisel Ana ekran düzenleme.
- Split ekran tanıtımı - üretkenliğinizi iki katına çıkarmanın en iyi yolu.
- Sadece ses düğmesine dokunarak tetiklenen daha rafine Bir Sessiz mod.
- Başlangıç sayfasında ihtiyacınız olan her şeyi içeren Yeniden tasarlanan Mesajlaşma uygulaması.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bilgilendirme için teşekkürler.
Benim Miui 9'dan beklentilerim daha yüksekti aslına bakarsanız, deneyip göreceğiz artık. Peki Android Oreo'yla mı gelecek acaba, Nougat devam mı?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bilgilendirme için teşekkürler.
Benim Miui 9'dan beklentilerim daha yüksekti aslına bakarsanız, deneyip göreceğiz artık. Peki Android Oreo'yla mı gelecek acaba, Nougat devam mı?
Mi5 e MIUI 9 gelirmi, bilemiyorum...gelirse de sanırım Nougat olur.....Android 8 sadece benim cihazıma gelecek MIUI 9 la birlikte8=)haha--haha--

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Hocam başbakan yazan yerler prime düzeltelim lütfen sanırsam google çeviri kaynaklı hata :)

Üst Alt