Soru MIUI 9 (7.12.14) Üçüncü Parti Tema Hatası (402)

guneyemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
guneyemre
Cihazım
Mi 6
Konular
10
Ücretli olanlar böyle kurulamasın zaten de ücretsiz olanlara nedir bu engel?!

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ücretli olanlar böyle kurulamasın zaten de ücretsiz olanlara nedir bu engel?!
Kısa bir örnek vereyim hocam, aşağıdaki resimde görüldüğü üzere ilk yapmış olduğum bir tema var. İndirme, yorum ve puanına baktığımızda temanın nasıl değerlendirildiğini göreceksiniz. Ayrıca temanın açıklamalar kısmında "Miui Türkiye" yazısı dikkatinizi çekmiştir. Burada amaç ücretli veya ücretsiz olması değil, sayın cantara hocamın da söylediği gibi bu ücretsizde olsa, yapmış olduğum bir temanın farklı yollardan yüklenmesini razı olmam :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

guneyemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
guneyemre
Cihazım
Mi 6
Konular
10
Kısa bir örnek vereyim hocam, aşağıdaki resimde görüldüğü üzere ilk yapmış olduğum bir tema var. İndirme, yorum ve puanına baktığımızda temanın nasıl değerlendirildiğini göreceksiniz. Ayrıca temanın açıklamalar kısmında "Miui Türkiye" yazısı dikkatinizi çekmiştir. Burada amaç ücretli veya ücretsiz olması değil, sayın @cantara hocamın da söylediği gibi bu ücretsizde olsa, yapmış olduğum bir temanın farklı yollardan yüklenmesini razı olmam :)

Zaten Temalar da bulunan bir tema ise yine içeri aktarırken sayaca etki etsin. Ama Temalar da bulunmayan ücretsiz temalara da karışmasınlar bi zahmet.

dalileon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Front-End Developer & Web Design Expert
Konular
7
Benim istediğim htc'nin yaptığı gibi web üzerinden tema oluşturabilmek ve bunu kendine özel veya herkese açık olarak paylaşabilmek. Xiaomi öyle bir seçenek sunmuyor! Yüklediğin temayı doğrudan public olarak (tek seçenek bu) değerlendiriyor. Mesela ben kendi temamı tasarlayıp sadece kendim kullanamıyorum. Designer.xiaomi ye başka bir üyelik oluşturdum. Şimdi de hesap doğrulaması yapamıyorum herşey çince. Çeviriyle açtım sayfaları, kimlik resmi istiyor, yüklüyorum kabul etmiyor. Banka kartı bilgileri istiyor sadece çin bankalarını kabul ediyor. Hayır üyeliği niye bu kadar zorlaştırdın. Müşteri kitlen sadece çin gibi davranırsan hep çin markası olarak kalır globalleşemezsin.

Son düzenleme:

Skywriter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
9
Herhangi bi çözüm bulabilen var mıdır?

dalileon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Front-End Developer & Web Design Expert
Konular
7
Stable ve beta romda internet olmadan 3. parti temaları yükleyemiyoruz. Mutlaka internet bağlantısı istiyor. Peki miui 9 stable romda internetten denetleyip temayı uygulatabiliyorsa, betada değişen nedir? Sonuçta temayı yine internet üzerinden denetliyor. Tema politikamız değişti diyorlar ama stable romda hala internetten denetleyip uygulatabiliyor? Temalar uygulamasında mı bişey değiştirdiler? Eğer öyleyse eski tema uygulamasını beta roma yükleyebilirsek sorun çözülür.

Son düzenleme:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Xiaomi'ye yaptığım en büyük eleştiri bu."Açık" kaynak bir işletim sistemi üzerinde geliştirme yapacaksın, dışardan yüklenen temalara karışacaksın
Her geliştirici mağazaya yüklemiyor ki temaları bizde indirelim.Saçmalık ötesi bir karar.Ciddi anlamda bir dahaki telefonumun Xiaomi olup olmaması bu tutumlarında yapacakları veya yapmayacakları değişikliklere bağlı.
oldu olacak yükleyeceğim uygulamalara da karışsın.

Skywriter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
9
Stable ve beta romda internet olmadan 3. parti temaları yükleyemiyoruz. Mutlaka internet bağlantısı istiyor. Peki miui 9 stable romda internetten denetleyip temayı uygulatabiliyorsa, betada değişen nedir? Sonuçta temayı yine internet üzerinden denetliyor. Tema politikamız değişti diyorlar ama stable romda hala internetten denetleyip uygulatabiliyor? Temalar uygulamasında mı bişey değiştirdiler? Eğer öyleyse eski tema uygulamasını beta roma yükleyebilirsek sorun çözülür.

nasıl yapılabilir peki?

Üst Alt