Soru MIUI 9 (7.12.14) Üçüncü Parti Tema Hatası (402)

dalileon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Front-End Developer & Web Design Expert
Konular
7
Arkadaşlar son bir kaç güncellemedir bildiğiniz gibi 3. parti temalar kurulamıyor. MIUI Theme Editor uygulaması da işe yaramıyor. Bu konu hakkında yeni geliştirilmiş bir çözüm var mı acaba?

dalileon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Konular
7
Evet bunu da yaptım. Önceki hesabımdan "You can not upload for the time being" hatası aldığım için tema yükleyemiyorum. Yeni hesap açtım bekliyorum bakalım.

madmax59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
redmi note 2
Konular
11
İlginç bir durum var bende geçen hafta global beta vardı ve hiçbir şey yapmadan indirdigim temaları yüklüyordum. Dün global stabil yükledim baktım hoşuma gitmedi bugün tekrar 7.12.8 global beta yükledim şimdi 3. Parti hatası alıyorum ne.oldu ne değişti Anlamadım

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

guneyemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
guneyemre
Cihazım
Mi 6
Konular
10
Ben de Mi 6 Miui 9 7.12.14 Beta var. 3. Parti sorunu ile karşılaşıyorum. Nasıl çözebilirim?

dalileon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Konular
7
Bunun henüz bir çözümü yok. Ben arada Google'dan tarihe göre arama yapıyorum ama hala güncel çözüm yok. Xiaomi böyle kısıtlamalara devam ederse müşteri kaybeder. Huawei bile karışmıo kullanıcısına, .hwt dosyasını tema klasörüne atıosun çalışıyor. Amaç ne onu öğrenemedik.

Kurtadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi8 6/128
Konular
26
Yok çözümü 1 aydır arıyorum ben hocam pes ettim telefonu satılığa çıkardım

dalileon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Konular
7
Ben sürekli screenshot ekleyip hata raporu yolluyorum. Bence siz de yollayın. Ne kadar çok rapor giderse o kadar çabuk sonuç alırız. Kaldı ki tüm xiaomi kullanıcıları eminim aynı şeyi yapıyordur :D

Komik olan, temalar uygulamasında "İçe Aktar" (import) butonu var ama hiç bir temayı yükletmio. Sahi o buton ne işe yarıyor, neden koymuşlar bilen veya çözen var mı? Kendi orjinal temalarını bile kabul etmio :D

guneyemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
guneyemre
Cihazım
Mi 6
Konular
10
Ben sürekli screenshot ekleyip hata raporu yolluyorum. Bence siz de yollayın. Ne kadar çok rapor giderse o kadar çabuk sonuç alırız. Kaldı ki tüm xiaomi kullanıcıları eminim aynı şeyi yapıyordur :D

Komik olan, temalar uygulamasında "İçe Aktar" (import) butonu var ama hiç bir temayı yükletmio. Sahi o buton ne işe yarıyor, neden koymuşlar bilen veya çözen var mı? Kendi orjinal temalarını bile kabul etmio :D
Gerçekten çok saçma ve can sıkıcı..

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Çin'de Xiaomi cihazlar için uygulama, mod, rom vs. geliştiren geliştiricilerin büyük bir kısmı aynı zamanda tema da geliştiriyorlar ve bu temaları tema mağazası üzerinden satarak ek gelir elde ediyorlar. Dışarıdan tema yüklenmemesi bu geliştiricilerin gelirlerini korumak adına getirilmiş bir önlem.

Mantıklı veya adil mi değil mi elbette ki tartışılabilir ancak nedeni merak eden arkadaşlar için bilgilendirme notu olarak bu mesaj burada kalsın :)

Üst Alt