Tıkla Katıl

Rom Miui 9.5.8.0 kararlı güncellemesi

'Redmi Note 4/4X (Snapdragon)' forumunda Scario tarafından 16 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. Az önce geldi 1.5gb boyutu var henüz yüklemedim

Ekli dosyalar:

2. telefon modeliniz nedir

3. Mi 6ya ne zaman gelecek acaba?

4. Ben indiriyorum şu an belki şu kulaklık sorunu düzelmiştir.

5. telefon modeliniz nedir..

6. Note 4 global

7. Redmi note 4
    --- Birleştirilmiş mesaj, 16 Nisan 2018Orijinal mesaj tarihi 16 Nisan 2018 ---
    Telefonu güncelledim aynı sorun hala devam ediyor
    --- Birleştirilmiş mesaj, 16 Nisan 2018 ---
    Xiaomi yine sorunlu bir güncelleme iteledi bize. Hayırlı uğurlu olsun. Telefon hafıza kartından bir şey silmek için izin istiyor veriyom hâlâ izin istiyor deliricem
    --- Birleştirilmiş mesaj, 16 Nisan 2018 ---
    Beyler yazılımı hatalı sanıyordum önceki sürüm dahil ama meğersem kulaklık bozukmuş üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum

ua_mustafa_20 bunu beğendi.
  8. Redmi Note 4 Global SD
    yapmadım bekletiyorum.

9. Güncellemeyi yaptım iyi gibi pil 8.2deki gibi gayet başarılı bildiriler stabil şu an kulaklık ta bir sorun yaşamadım yanlız kurulumda bir ara kendi kendine Bluetooth u açıyor kendin kapatıyorsun sonra birde bir görüşme sonrasında karşı taraf aramayı bitirsede sen kendin kırmızı telefon simgesi ne basmazsan saniyeleri saymaya devam ediyor görüşme bitmemiş gibi şimdilik bunları gördüm birde kurcaladigim kadarıyla İngilizce veya başka bir dilde menüye rastlamadım herşey Türkçe sanırım dil paketi nide guncellemisler
    --- Birleştirilmiş mesaj, 16 Nisan 2018Orijinal mesaj tarihi 16 Nisan 2018 ---
    Resmi not 4 global SD telefon bunarada

10. Mi Note 3 ne zaman gelir. 9.1.4 kullanıyorum Bildirim sorunu yaşıyorum

11. Yok kulaklık sorunu benim kulaklık sorunmuş ayrıca ben de şu anlık herhangi bir sorun göremedim.

12. Arkadaşlar bu ota güncellemesi değildir recowery rom dur yetkili arkadaşlar uygunsa eğer (izin varsa indirme linki de verebilirim)ben twrp ile yukledim

13. Yok kardeş oto bende iki cihaz var ikisine de geldi

14. Hayır yanlış anladınız evet güncelleme oto dur .Bendeki yüklü olan recowery romdur ve twrp ile kurulum yaptığım icin onu demek istedim rom un indirme linki de vardır zip dosyası olarak

mvrucu123 bunu beğendi.
  15. Anladım kardeşim

16. #16 TheByALeX, 16 Nisan 2018
    Son düzenleme: 16 Nisan 2018
    ulastatlidil ve mvrucu123 bunu beğendi.
  17. Screenshot_2018-04-16-22-07-32-532_com.android.settings.png Screenshot_2018-04-16-22-07-32-532_com.android.settings.png Bende güncelleme 528Mb görünüyor. Sebebi ne ki

Ekli dosyalar:

18. Bende öyle düşündüm aslında. 9.5 vardı dün 9.2ye geri döndüm. Bugünde güncelleme gelince sormak istedim

mvrucu123 bunu beğendi.
  19. Olabilir

20. Böyle bir hata alıyorum beyler bazen geliyor güncelleme indirmeyi başlatıyorum fakat sürekli %0 da kalıyor ve internetimde sıkıntı yok sorun nedir ve nasıl yükleyeceğim bu güncellemeyi Screenshot_2018-04-16-23-23-47-744_com.android.updater.png

21. Kilit ekranın da bulunan Duvar kağıdı döngüsü çalışıyor mu acaba..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

22. güncellemeyi yükledim bir sıkıntı ile karşılaşmadım.
    pil dahada iyi olmuş
    aynı 8.2 deki gibi.

23. Ben de öyle düşünüyorum

24. Bu sefer oldu gibi miu çalışanları harıl harıl çalışıyor. Artik miu 10 zamanı çılgınca yenilikler bekliyoruz
    --- Birleştirilmiş mesaj, 17 Nisan 2018Orijinal mesaj tarihi 17 Nisan 2018 ---
    Bu sefer oldu gibi miu çalışanları harıl harıl çalışıyor. Artik miu 10 zamanı çılgınca yenilikler bekliyoruz

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...