Çözüldü miui 9.5.2.0 güncelleme sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jacabo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
can
Cihazım
mi note 2
merhaba arkadaşlar cihazıma biraz önce miui 9.5.2.0 güncellemesi geldi indirdim yükle dediğim de cihaz kapandı ve twrp de açıldı ve yüklenmedi ne yapmam gerekiyor?? şimdiden teşekkürler

Ottoman

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Geliştirici Ekibi
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi6
merhaba arkadaşlar cihazıma biraz önce miui 9.5.2.0 güncellemesi geldi indirdim yükle dediğim de cihaz kapandı ve twrp de açıldı ve yüklenmedi ne yapmam gerekiyor?? şimdiden teşekkürler
Twrp yüklü telefonlarda bu işlemi güncelleyici üzerinden yapamazsınız. Gelen güncellemin "zip" uzantılı doyasının tamamını indirip twrp üzerinden yüklemeniz gerekir hocam. Konu ile ilgili forumda gerekli anlatımlar mevcut.

Jacabo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
can
Cihazım
mi note 2
Twrp yüklü telefonlarda bu işlemi güncelleyici üzerinden yapamazsınız. Gelen güncellemin "zip" uzantılı doyasının tamamını indirip twrp üzerinden yüklemeniz gerekir hocam. Konu ile ilgili forumda gerekli anlatımlar mevcut.

baktım ama 9.5.2.0 bulamadım forumda twrp den yüklemek için paylaşıldı mı peki sizin bilginiz var mı? yada ben indirdiğimi kendim zip yapabilirmiyim?

Ottoman

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Geliştirici Ekibi
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi6
baktım ama 9.5.2.0 bulamadım forumda twrp den yüklemek için paylaşıldı mı peki sizin bilginiz var mı? yada ben indirdiğimi kendim zip yapabilirmiyim?
Telefon hakkında bölümünden ss atar mısınız?

Jacabo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
can
Cihazım
mi note 2
Hocam maalesef "zip" şeklinde olan twrp üzerinden flash rom hiç bir yerde mevcut değil. Beklemenizi tavsiye etmekte başka bir yol yok gibi görünüyor, kusura bakmayın lütfen :(
yok kaptan ne kusuru estağfurullah :) bekleriz arkadaşlar ve siz hızlısınız bayağı bir iki güne çıkar kesin teşekkürler.....

Ottoman

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Geliştirici Ekibi
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi6

Jacabo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
can
Cihazım
mi note 2
Teşekkürler hocam anlayışınız için. :)
İyi forumlar.
[doublepost=1523734478,1523733741][/doublepost]Hocam birde aşağıdaki linkte bulunan twrp yükleyip aynı işlemi dener misiniz?

tamamdır haber veririm konuda göremedim bende twrp yüklü direk kolay kurulum mu yapıyorum bu sürümü?
[doublepost=1523735421][/doublepost]pardon yeni gördüm güncellemeyi deneyip haber veriyorum hemen....
[doublepost=1523737576][/doublepost]kaptan çok sağol :) teşekkür ederim hallettik twrp yi yapan arkadaşa da teşekkürler....

Ekli dosyalar

Ottoman

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Geliştirici Ekibi
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi6
[doublepost=1523735421][/doublepost]pardon yeni gördüm güncellemeyi deneyip haber veriyorum hemen....
[doublepost=1523737576][/doublepost]kaptan çok sağol :) teşekkür ederim hallettik twrp yi yapan arkadaşa da teşekkürler....
Geçmiş olsun hocam :) Codered hocamın eline sağlık bir kez daha :)
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!