miui 8 yükleyen var mı?

lazogli5561

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
YILMAZ
Konular
1
Konu açmak lazımmı bilmiyorum ama mıui 8 kurdum dil paketide yükledim ama google play hizmetleri sorununu çözemedim herşeyi denedim olmadı internettede çözümü yok yardım edebilcek olan varsa çok sevinirim bunun yüzünden sınvalrıma çalışamıyorum

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Konu açmak lazımmı bilmiyorum ama mıui 8 kurdum dil paketide yükledim ama google play hizmetleri sorununu çözemedim herşeyi denedim olmadı internettede çözümü yok yardım edebilcek olan varsa çok sevinirim bunun yüzünden sınvalrıma çalışamıyorum
Sınav zamanı bunlarla uğraşmayın. Şurada 1 haftanız kalmış. Değmez. Daha Alpha romdan yeni Beta'ya çıkmış bir romdan bahsediyorsunuz. Bırakın bu haliyle cihazı tanımaya çalışın. Sonrasında deneye deneye doğru paketi bulursunuz.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazogli5561

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
YILMAZ
Konular
1
Sınav zamanı bunlarla uğraşmayın. Şurada 1 haftanız kalmış. Değmez. Daha Alpha romdan yeni Beta'ya çıkmış bir romdan bahsediyorsunuz. Bırakın bu haliyle cihazı tanımaya çalışın. Sonrasında deneye deneye doğru paketi bulursunuz.

1 hafta neye kaldı kardeşim ayrıca telefon sürekli hatayı verip duruyor miui 7 ye geçmekte zahmetli ne önerirsin acaba ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
1 hafta neye kaldı kardeşim ayrıca telefon sürekli hatayı verip duruyor miui 7 ye geçmekte zahmetli ne önerirsin acaba ?
Sınav denince ve önümüzde de LYS sınavları olunca başka bir sınavı düşünmedim.
Fabrika ayarlarına dönün. Gapps yüklemeden kullanın.

Üst Alt