Rom MIUI 8 V8.2.4.0 Global Stabil Redmi Note 3 Pro İçin En İyi Rom!

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Uzun bir süre neredeyse hem stock hem custom romların çoğunu denedim, kiminde telefonum aşırı ısındı, kiminde parmak izi çalışmıyordu, kiminde daha başka bir çok sorun çıktmıştı, en son yabancı forumlardaki araştırmalarım neticesinde de bu romu yüklemek istedim ve fastboot ile temiz bir kurulum yaptım, cihaz yağ gibi, şu an minimum derecede ısınma ile tam performans kullanıyorum telefonu, batarya performansı kat kat iyi. (%100'den tam ölçüm yapmadım.)

Şu an dışarıda, güneşli havanın altında bu konuyu açmama rağmen telefon en fazla 38-39 derece önceden evdeyken ve sadece internette gezinirken 41-42 derecelere çıkıyordu. Şimdi ne uygulamalarda ne de diğer sistemsel özelliklerde bir sorunla karşılaştım.

Isınma, donma ve diğer sorun yaşayan kişilere öneririm.

Uzun bir süre bu romda kalacağım.

Recovery ROM

8.2.4.0

Fastboot ROM

8.2.4.0

Dip not: Fastboot kurulumu öneririm.

isoomail

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
RedmiNote8
Meslek
Reklamcı
Konular
4
Selam,
ben de aynı anda 8.7.23 alfa rom için başlık açtım.
Benim paylaştığım rom çin tabanlı olduğu için google play apk olarak yükleniyor, yüklü olarak gelmiyor.
Paylaştığınız romda durum nedir? Türkçe dili seçenekler arasında var mıdır?

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Selam,
ben de aynı anda 8.7.23 alfa rom için başlık açtım.
Benim paylaştığım rom çin tabanlı olduğu için google play apk olarak yükleniyor, yüklü olarak gelmiyor.
Paylaştığınız romda durum nedir? Türkçe dili seçenekler arasında var mıdır?

Türkçe ve diğer tüm diller mevcut hocam, Google play ve diğer tüm Google uygulamaları yüklü geliyor, MIUI'ın orijinal stock romu.

isoomail

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
RedmiNote8
Meslek
Reklamcı
Konular
4
Türkçe ve diğer tüm diller mevcut hocam, Google play ve diğer tüm Google uygulamaları yüklü geliyor, MIUI'ın orijinal stock romu.
Miui 10 olayına o kadar odaklanmışım ki rom numarasının detayına bile bakmamışım. Paylaştığın rom yaklaşık olarak Nisan ayında güncelleme olarak verilen rom. Ben de şu anda 8.4.26 EU rom kullanıyorum. Gayet stabil.
Bu cuma Global Beta Miui10 paylaşılır umarım. Bütün beklentim ve odağım onda.

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Miui 10 olayına o kadar odaklanmışım ki rom numarasının detayına bile bakmamışım. Paylaştığın rom yaklaşık olarak Nisan ayında güncelleme olarak verilen rom. Ben de şu anda 8.4.26 EU rom kullanıyorum. Gayet stabil.
Bu cuma Global Beta Miui10 paylaşılır umarım. Bütün beklentim ve odağım onda.

Hocam zaten eski roma dönmemdeki amaç güncel stock ve güncel custom romları deneyip olumsuz sonuç almam üzerineydi, MIUI 10 Global beta 8.7.3'te aşırı ısınıyordu, epic romda parmak izi çalışmıyordu, multirom iyiydi ama arada şarjda sorun yaşıyordum, MIUI.AM'de şarjı bildiğin sömürdü, telefon 4 saati zor çıkardı, en son bu romu kurdum, ve ne bir ısınma ne bir şarj ne de başka bir sorunum kaldı, şu an da rahatım, MIUI 10'un arayüzünü çok beğeniyorum, Iphone tarzı yapmışlar, bayağı benzemiş, lakin Global stabil sürümünü bekliyorum, yayınlandığında belki deneme amaçlı ona geçerim ama şimdilik bu romda kalacağım.

marowak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
redmi note 3
Konular
19
Uzun bir süre neredeyse hem stock hem custom romların çoğunu denedim, kiminde telefonum aşırı ısındı, kiminde parmak izi çalışmıyordu, kiminde daha başka bir çok sorun çıktmıştı, en son yabancı forumlardaki araştırmalarım neticesinde de bu romu yüklemek istedim ve fastboot ile temiz bir kurulum yaptım, cihaz yağ gibi, şu an minimum derecede ısınma ile tam performans kullanıyorum telefonu, batarya performansı kat kat iyi. (%100'den tam ölçüm yapmadım.)

Şu an dışarıda, güneşli havanın altında bu konuyu açmama rağmen telefon en fazla 38-39 derece önceden evdeyken ve sadece internette gezinirken 41-42 derecelere çıkıyordu. Şimdi ne uygulamalarda ne de diğer sistemsel özelliklerde bir sorunla karşılaştım.

Isınma, donma ve diğer sorun yaşayan kişilere öneririm.

Uzun bir süre bu romda kalacağım.

Recovery ROM

8.2.4.0

Fastboot ROM

8.2.4.0

Dip not: Fastboot kurulumu öneririm.

cihaza walking dead no mans land adli oyunu kurup (250-300mb civarinda) 15-20 dakikalik oyun suresinden sonraki batarya sicakligina bakarmisiniz?

marowak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
redmi note 3
Konular
19
romu kurdum. farkeden bisey yok buda isiniyor

Üst Alt