Yardım MIUI 8 dönmek istiyorum

KaraKartal35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
13
Arkadaşlar iyi forumlar. Telefonum MIUI 9a geçtikten sonra batarya performansı iyi olmadığından yeni bir rom arayışına girmiştim ancak 3 4 tane custom rom denedim hicbirinden memnun kalmadım. Şuan MIUI pro rom yüklü halde. Böyle bir rom kurulu iken telefonun orijinal rom kurmak istiyorum ama MIUI 8 olcak böyle bir ihtimal var mı nasıl yapılır Stock rom için dosyaya nereden ulaşabilirim?

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Arkadaşlar iyi forumlar. Telefonum MIUI 9a geçtikten sonra batarya performansı iyi olmadığından yeni bir rom arayışına girmiştim ancak 3 4 tane custom rom denedim hicbirinden memnun kalmadım. Şuan MIUI pro rom yüklü halde. Böyle bir rom kurulu iken telefonun orijinal rom kurmak istiyorum ama MIUI 8 olcak böyle bir ihtimal var mı nasıl yapılır Stock rom için dosyaya nereden ulaşabilirim?
Miui 8 fastboot rom yazıp aratarak forumlarda paylaşılan linkleri bulabilirsiniz. Miflash ile rahatlıkla geri donebilirsiniz hocam.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

KaraKartal35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Miui 8 fastboot rom yazıp aratarak forumlarda paylaşılan linkleri bulabilirsiniz. Miflash ile rahatlıkla geri donebilirsiniz hocam.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler hocam deniyeyim o zaman

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Bootloader kilidini açtık dan sonra mi flash ile çok basit şekilde döne bilirsiniz clear all sağ alttan seçmeniz yeterli , clear all and lock seçmeyin =) boatloader kapanır o zaman bunu garantiye gönderirken v.s yapa bilirsiniz.

Mi flash açıp telefonu da fastmode almanız ve bağlamanız yeterlidir.

8.1.4 yada 8.2.2 deneye bilirsiniz genelde sorunsuz memnun olunan sürümler bunlar ,

Konular zaten sitede mevcut ,

Rehber - Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

üstte anlattığım gibi yapa bilirsin

Oyla:
Üst Alt