İnceleme MIUI 8 7.6.22 Global Beta ROM Güncellemesi

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
Kardeş ertelenmese ne farkedecek 3-5 duvar kağıdı eksik kalır sadece. Aylardır android 7 bekliyoruz destek vermiyor diye sattığım samsung s7 edge'e defalarca günceleme geldi mi 5s plusla bekleyip duruyorum. Ama kaç yıllık mi 5'e destek vermiş. Arkadaş önce yeni modele destek verki satışın artsın sonra eski modelede destek ver. Bunlar mal satmak istemiyor bence.

beta romda isen, link gönderebilirim

hakanxml

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
0
beta romda isen, link gönderebilirim
Evet beta romdayım. Bana gönderdiğiniz rom xiaominin romu mu başka bir yazılımcının mı acaba? Bunu yüklersem sonra kolayca resmi roma geçebilecek miyim? Telefonun güncelleme bölümünden zipi seçerek mi güncelleyeceğim? Bu versiyonda ekranı ikiye bölerek aynı anda 2 uygulama çalışabiliyor mu? Çok sordum ama kusura bakmayın artık :)

hakanxml

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
0
Evet beta romdayım. Bana gönderdiğiniz rom xiaominin romu mu başka bir yazılımcının mı acaba? Bunu yüklersem sonra kolayca resmi roma geçebilecek miyim? Telefonun güncelleme bölümünden zipi seçerek mi güncelleyeceğim? Bu versiyonda ekranı ikiye bölerek aynı anda 2 uygulama çalışabiliyor mu? Çok sordum ama kusura bakmayın artık :)

Birşey daha bu rom mi 5s plus ile uyumlu mudur?

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Birşey daha bu rom mi 5s plus ile uyumlu mudur?

hocam brusk verdiği linklerdeki rom mi5s plus içinde var ancak twrp ile kurmanız gerekecek tekrar orjinal roma dönebilirsiniz fastboot rom yada recovery romla ama fabrika ayarlarına dönmeniz gerekebilir bende istemiştim linki sızdırılan rom olabileceğini düşünürek isterseniz yarını bekleyin

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8

eklediğim 13 numaralı iletideki linkten kendi teline uygun romu indir, güncelleyiciden zipi göstermen yeterli, xiaomi eu rom tabanlı Yunanistan'lı arkadaşların eklentili romlarıdır, gömülü root mevcuttur severek kullanıyorum tavsiyemdir

hakanxml

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
0
eklediğim 13 numaralı iletideki linkten kendi teline uygun romu indir, güncelleyiciden zipi göstermen yeterli, xiaomi eu rom tabanlı Yunanistan'lı arkadaşların eklentili romlarıdır, gömülü root mevcuttur severek kullanıyorum tavsiyemdir
Evet siteyi gördüm ancak romda root içermesi kötü olmuş root prensip olarak artık kulanmıyorum. Ayrıca google app falan diyor sanırım işlemler karışık bir sırayla yapılacak bana sakat geldi. Yine kuzu kuzu android beta 7'yi beklemem gerekecek

mehmet63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note 3 pro
Konular
1
bu dondurma duvar kağıdı çok iyi oldu güncellemeden beklentileri karşılayacak gibi bu güncelleme. haha--

sorun olmazsa cuma günü gelir .

Aşağıda yer alan cihazlar için güncellemeler Ağustos ayına kadar geçici olarak durdurulmuştur :
  • Mi 2/2S
  • Mi 3
  • Mi 4
  • Redmi 3/Prime
  • Redmi 2
  • Redmi 2 Prime
  • Redmi 4A
  • Redmi Note 3 SE
  • Redmi Note 4 MTK
  • Mi 4i
  • Redmi Note 2
  • Redmi Note 4G
  • Redmi Note Prime
  • Mi Note

Aşağıda yer alan cihazların güncellemeleri olağan şekilde devam edecektir :

• Mi MIX
  • Redmi Note 4X/Qualcomm
  • Mi 5
  • Mi Max 32G
  • Mi Max 64G(128G)
  • Redmi 4X
  • Mi Note 2
  • Mi 5s
  • Mi 5s Plus
  • Redmi Note 3 Qualcomm
  • Redmi 3X
  • Redmi 3S/Prime

EDL mod dışında kuramazsınız kilit kapalıyken.

Üst Alt