Rom MİUİ 8 - 6.7.7/11 Multilanguage & Türkçe+Gapps

serhatekinci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
Cihazınız hayırlı olsun hocam. Normal şartlarda rehberleri okuyarak rahatça yapabilirsiniz derdim ama madem çok acemisiniz bu durumda forumdaki ücretli destek veren bir arkadaştan yardım alarak uzaktan bağlantı ile cihazınıza global rom kurdurmanızı tavsiye ederim. Hem ilk işlemler sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleşir hem de siz işlemleri görerek öğrenmiş olursunuz.
lütfen o arkadaşlarla iletişime geçmeme yardımcı olun, ücretli olması önemli değil el emeğidir sonuçta nasıl yapabileceksek yapalım bir an önce

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Merhaba arkadaşlar,
Android konusunda çok ama çok acemi ve aranızda yeni bir kişiyim.
Arkadaşımdan rica ettiğim Xiaomi Redmi Pro cihazımı bugün teslim aldım. Cihazım şuan İngilizce ve Play Store yok. Bölge seçimlerinde falan Türkiye yok. MiAccount dışında her hangi bir hesap ekleme işini yapamıyorum. Telefonu Türkçeye çevirmek ve Türkiye'deki Androidlerin ayarında kullanmak için burdaki yüklemeleri mi yapmalıyım ?
Bu yüklemeleri telefon üzerinden mi yoksa bilgisayardan mı yapıyoruz? Hiçbir bilgim olmadığı için Root ve ROM yüklemelerinde problem yaşamaktan korkuyorum. Konuyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz lütfen?

cantara serhatekinci
Özelden Ulaşabilirsiniz ;)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
lütfen o arkadaşlarla iletişime geçmeme yardımcı olun, ücretli olması önemli değil el emeğidir sonuçta nasıl yapabileceksek yapalım bir an önce

Uzaktan Bağlanarak Sorunlar Çözülmüştür

Redmi 2 Prime İle Alıcı Ödemeli Olarak Gönderildi.

Üst Alt