Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

zaichi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zaichi
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Stabil Rom u nasıl yükleyeceksin kardeşim? Bende de 7.2.9 Beta var; ama global e geçemiyorum? Halbuki Global le gelmişti bana Nougat ı merak edip beta kurdum.

yarin muhtemelen 7.2.16 beta gelir..ayın 20 sinde ayarlar bölümünden telefonu güncellersen stabil olur... Ertelemezse tabii

zaichi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zaichi
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Stabil Rom u nasıl yükleyeceksin kardeşim? Bende de 7.2.9 Beta var; ama global e geçemiyorum? Halbuki Global le gelmişti bana Nougat ı merak edip beta kurdum.

yarin muhtemelen 7.2.16 beta gelir..ayın 20 sinde ayarlar bölümünden telefonu güncellersen stabil olur... Ertelemezse tabii

mehmet1

Hayat, senle yaşanırsa hayattır.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
MEHMET
Cihazım
MI4 LTE
Meslek
Xioami Kullanıcı
Konular
8
Merhabalar. Xioami mi 4 telefonuma yükledim. Bakalım performans ne olacak göreceğiz... belkide göreceğimiz son güncelleme olacak :) Bizim telefon emektar katagorisine girdi sayılır :D

hanol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hanol
Cihazım
redmi note 7
Meslek
esnaf
Konular
1
selamlar mi4 şuan mıuı 8 7.2.9 yüklü bunun dışında güncelleme varmı yardımcı olursanız sevinirim güncelleme varsa link verirseniz makbule geçer

onurgokce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Gökçe
Cihazım
MI 5S 4/128
Konular
4
Merhaba,

Doğmamış çocuğa don biçmek olmaz tabi ama bu güncelleme paketinin içerisinde neden giderilen(tabii giderildiyse!) hatalar yazılmıyor? Sadece UI tarafında güncelleştirmeler varsa, iyileştirmeler veya hata düzeltmeleri yoksa bu güncellemenin bir anlamı yok. Flag Ship diye duyurdukları Mi 5S'e Xiaomi üvey evlat muamelesi yapıyor, forumlar parmak izi okuyucu sorunu, sensör sorunu diye yıkılıyor ama Xiaomi tarafından açıklama bile yok. Global forumda moderatörün teki "Parmak nemli olunca iyi okuyor" yazmış altına da birisi haklı olarak "Parmağımızı mı yalayalım?" demiş. Yeni zil sesi ekleyeceklerine acil olan hataları gidersinler. Bu arada ben bu sorunu yaşamıyorum fakat yaşayanlar var, yazıktır bu insanlara, sattığın malın arkasında duracaksın ben zil sesini internetten de yüklerim.

Not: İlk mesajda giderilen bazı hatalar olduğunu tabii ki okudum ancak bahsettiğim gerçekten ciddi olan hatalar(Yakınlık sensörü, parmak izi okuyucu, red screen, ekranın bildirim geldiğinde uyanmaması, yapılan ayarların telefon kapandığında sıfırlanması, kamera lensinin kalitesine rağmen yazılımsal hatalar dolu olması etc.)

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Üst Alt