MIUI 6 Port for Nexus 4 [5.4.26] yükledim ama masa ustune widget

hüküm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
MIUI 6 Port for Nexus 4  V6 [5.4.26] yükledim  NEXUS 4  telefonuma ama masa ustune widget koyamıyorum nasıl oluyor.. VS ANA EKRAN OLARAK AYARLAYAMADIM  YOKSA KALDIRILDIMI BU İKİSİNİ AÇIKLAYACAK VARMI TEŞEKÜRLER..

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
hüküm' Alıntı:
MIUI 6 Port for Nexus 4  V6 [5.4.26] yükledim  NEXUS 4  telefonuma ama masa ustune widget koyamıyorum nasıl oluyor.. VS ANA EKRAN OLARAK AYARLAYAMADIM  YOKSA KALDIRILDIMI BU İKİSİNİ AÇIKLAYACAK VARMI TEŞEKÜRLER..

@hüküm

Widgetler telefonlar için vazgeçilmezdir. Kolay Kolay Kalkmaz...

nexus kullanmıyorum ama aşağıdaki videoda gösteriyor.. Dakika : 2.49
https://www.youtube.com/watch?v=yQS014I0-LQ

hüküm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
TABİKİ .XDA Developers TE KONUSU VAR..http://forum.xda-developers.com/nexus-4/development/rom-miui-v5-miui-com-t2477826

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam Kingzak romda root dışında ciddi bir sorun olmadığını belirtmiş. Dolayısıyla bahsettiğiniz özelliklerin çalışması lazım. Yalnız bu ROM standart v6'dan oldukça farklı. Tahmin ediyorum bir tabletten (nexus 7 olabiilir) portlanmış. Bu nedenle size sorun çıkartan ayarlar tam olarak nerede bilemiyorum. Şu anda yanımda Nexus 4 yok ama yarın veya sonraki gün yüklemeyi bir deneyeceğim. O zaman daha net bir şey söyleyebilirim.

Launcher ayarı için yukarıdak, videoda 2:32'de ayar verilmiş bir göz atabilirsiniz.

hüküm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
SAĞOLASIN bugun tekrar yukleyip biraz dağa kurcaladım..BİLEN İÇİN KOLAY OLABİLİR AMA BİLMEYEN İÇİN BAYA KARIŞIK BİR AYAR  VS YAPMIŞLAR ONDAN ZORLANDIM ŞU AN AYARLARI BULUP YAPTIM..ROOT OLAYI ŞUAN ROTLU SUPERSU YÜLEDİM.. (HellsCore U2D) YÜKLEYİCİYİ GOOGLE PLAYDEN İNDİRİP..Hellscore Kernel YÜKLEDİM ÇEKİRDEK AYARI SES HEPSİ OK..

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
hüküm' Alıntı:
SAĞOLASIN bugun tekrar yukleyip biraz dağa kurcaladım..BİLEN İÇİN KOLAY OLABİLİR AMA BİLMEYEN İÇİN BAYA KARIŞIK BİR AYAR  VS YAPMIŞLAR ONDAN ZORLANDIM ŞU AN AYARLARI BULUP YAPTIM..ROOT OLAYI ŞUAN ROTLU SUPERSU YÜLEDİM.. (HellsCore U2D) YÜKLEYİCİYİ GOOGLE PLAYDEN İNDİRİP..Hellscore Kernel YÜKLEDİM ÇEKİRDEK AYARI SES HEPSİ OK..

Sevindim sorunun hallolduğuna hocam. Geçmiş olsun :)

Hayy Yakzan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hayy Yakzan
Konular
0
hüküm' Alıntı:

Nasıl yaptın hocam.

hüküm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
neyi nasıl yaptım?

Üst Alt