Yardım MIUI 14 Sonrası FlipBudsPro Ses hatası

bahriyeliii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Merhaba, flipbuds Pro ürünümü dün gece Redmi Note 9 MIUI 12.5 kullanırken kulaklığımda herhangi bir sorun yoktu. Bugün Redmi Note 9 mıuı 13'e geçtim şu anda ses çok az geliyor. Bilgisayara bağlıyorum ses kalitesi gayet iyi. Farklı android cihazlarda da çok güzel ses veriyor. Redmi note 9 MIUI 13 sürümünde 2 farklı cihazda da sesi kısık. Fikriniz var mı?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba, flipbuds Pro ürünümü dün gece Redmi Note 9 MIUI 12.5 kullanırken kulaklığımda herhangi bir sorun yoktu. Bugün Redmi Note 9 mıuı 13'e geçtim şu anda ses çok az geliyor. Bilgisayara bağlıyorum ses kalitesi gayet iyi. Farklı android cihazlarda da çok güzel ses veriyor. Redmi note 9 MIUI 13 sürümünde 2 farklı cihazda da sesi kısık. Fikriniz var mı?
Hocam sorun aslında kesin bir şekilde şudur diyemem ancak eşleşmeyi unut yapıp tekrar eşleşmeyi müzik seçeneklerinde kulaklık bölümünden diğer kulaklık seçenekleri arasında değişiklikler yaparak çözüm olacak mı deneyin derim oda çözüm olmazsa data yedeği alıp cihaza format atın o zaman düzelir diye düşünüyorum

Üst Alt