Soru Miui 14 özellikleri az

Catflowers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.1
Telefon Modeli
Redmi Note 10s
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Redmi Note 10s modelini kullanmaktayım ve geçen perşembe Miui 14 güncellemesi telefonuma düşmesiyle hemen yüklemesini yaptım. Fakat, internetten özelliklerine baktığım zaman diğer insanların yüklemiş olduğu sürümdeki özelliklerle benim özelliklerim arasında farklar var. Bu rom olaylarını tam detaylı bilmiyorum ama nasıl en çok özelliği olan sürüme geçebilirim. Teşekkürler.

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Redmi Note 10s modelini kullanmaktayım ve geçen perşembe Miui 14 güncellemesi telefonuma düşmesiyle hemen yüklemesini yaptım. Fakat, internetten özelliklerine baktığım zaman diğer insanların yüklemiş olduğu sürümdeki özelliklerle benim özelliklerim arasında farklar var. Bu rom olaylarını tam detaylı bilmiyorum ama nasıl en çok özelliği olan sürüme geçebilirim. Teşekkürler.
Bölge farkından olabilir, Endonezya/Hint romlu bir cihazda globalden daha fazla özellik olabiliyor bazenleri.

Oyla:

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Peki rom yüklememi tavsiye eder misiniz
Garantiniz varsa etmem, bittiyse Endonezya düşünebilirsiniz ben öyle yaptım. Endonezyanın artısı miui arama mesaj uygulaması geliyor. Bir de az daha akıcı oluyor globale göre.
Özellik açısından en çok çin romu ondan sonra xiaomi.eu(cihazınız için varsa)ondan sonra hint ve endonezya geliyor.

Oyla:

Catflowers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantiniz varsa etmem, bittiyse Endonezya düşünebilirsiniz ben öyle yaptım. Endonezyanın artısı miui arama mesaj uygulaması geliyor. Bir de az daha akıcı oluyor globale göre.
Özellik açısından en çok çin romu ondan sonra xiaomi.eu(cihazınız için varsa)ondan sonra hint ve endonezya geliyor.
Endonezya için yüklenen rom'da türkçe kullanabiliyor muyuz peki

Oyla:

sleepwalker_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MT
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
4