Soru miui 14 güncelleme sonrası sorunlar...

afures

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
mi 11 t
Konular
4
miui 14 güncelleme sonrası mobil veri açık olmasına rağmen internete bağlanamıyorum. Türk telekom operatör ayarları, telefonu sıfırlama, hard reset format işlemleri yapmama rağmen sorun düzelmedi. Bu konu ile alakalı olarak neler yapılabilir yardımcı olabilecek var mı ?

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
miui 14 güncelleme sonrası mobil veri açık olmasına rağmen internete bağlanamıyorum. Türk telekom operatör ayarları, telefonu sıfırlama, hard reset format işlemleri yapmama rağmen sorun düzelmedi. Bu konu ile alakalı olarak neler yapılabilir yardımcı olabilecek var mı ?
Hocam eğer hard format atmanıza rağmen düzelmediyse tavsiyem endonezya miui 14 romu varsa onu yüklemeniz ya da 13 sürümünü yüklemeniz işe yarar diye düşünüyorum.

afures

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
mi 11 t
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam rom indirdim adb driver da yaptım. mi flash tool ile yükleme yapacağım esnada "fastboot =command error" şeklinde hata verip olmadı. forumlara baktım farklı farklı bilgiler mevcut onları da denemeye çalıştım olmadı. bir düşünce de bootloader kilidi açılmadan rom atılamadığı fikri oldu. lakin onu yapınca garanti kapsamı dışına çıktığı söyleniyor o yüzden o riski de almadım cihazın garantisi bir yıldan fazla var. garantiye gönderecem mecbyur

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
hocam rom indirdim adb driver da yaptım. mi flash tool ile yükleme yapacağım esnada "fastboot =command error" şeklinde hata verip olmadı. forumlara baktım farklı farklı bilgiler mevcut onları da denemeye çalıştım olmadı. bir düşünce de bootloader kilidi açılmadan rom atılamadığı fikri oldu. lakin onu yapınca garanti kapsamı dışına çıktığı söyleniyor o yüzden o riski de almadım cihazın garantisi bir yıldan fazla var. garantiye gönderecem mecbyur
Hocam mi flash ancak bootloader kilidi açıldığı hâlde kullanılabilir.Eğer ki garantinizin daha bitmesine var ise öncelikli olarak garantiye göndermeniz daha iyi olur. Sorununuz çözülmezse bootloader kilidini açmayı düşünebilirsiniz.

Üst Alt