Soru Miui 14 Endonezya sürümü

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Gerçekten bilmediğim için soruyorum.
Bana ota dan geldi. Bu hafta sonu fabrika ayarlarına geri çekicem.
Bununla fastboot dan yeniden kurma arasında ne fark var?

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Fastboot ta dosya boyutu 2 katı. Vardır farklı birşeyler.

Ben fastboot için telefonun gerçekten sıfırlanıp kurulumunun telefondan değil, pc den yapıldığını düşünüyorum ve psikolojik olarak daha sorunsuz olduğunu hissediyorum. Zaten miui denen şey güncellemeyi beceremeyen bir yazılım olduğu için atraksiyonu biz yaşıyoruz.

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19

Ben fastboot için telefonun gerçekten sıfırlanıp kurulumunun telefondan değil, pc den yapıldığını düşünüyorum ve psikolojik olarak daha sorunsuz olduğunu hissediyorum. Zaten miui denen şey güncellemeyi beceremeyen bir yazılım olduğu için atraksiyonu biz yaşıyoruz.
Zip dosya sıkıştırdığı için dosya boyutu küçük görünüyor. Siz onu zipten çıkarın 10gb falan olur.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197

Ben 13 sürümünü fastboot ile yükleme yapmıştım ama yine saçma sorunlar olmuştu. 😁

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Rusya ' da çıkmış. Endonezya'dan haber yok. Endonezya galiba miui 15 ile gelecek.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Sen recovery olanı yükle fastboot çıkınca onu da atarsın 😬
Sanki telefonu ilk aldığımda TWRP yüklemeye kalkmıştım. Bir sorun oluşmuştu . O nedenle tekrar denemek istemiyorum. Mi flashla halledeyim ben diyorum.

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Sanki telefonu ilk aldığımda TWRP yüklemeye kalkmıştım. Bir sorun oluşmuştu . O nedenle tekrar denemek istemiyorum. Mi flashla halledeyim ben diyorum.
Hiçbir şey olmaz. Kilit açık ise en güvenli yöntem twrp. Twrp ile rom atarken çökme ihtimali çok düşük ama fastbootta iken bağlantı bir kesilirse edl point yetkili hesapla kurtarma gerekir.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Geçen hafta bir kaç gün miui 14 kullanıp tekrar 12.5.8 e dönüş yaptım. İlk gün dediğim gibi bu cihaz en hızlı ve sorunsuz 12.5.8 Endonezya sürümü ile çalışıyor. 14 ten 12 ye geri dönüşte gerçekten psikolojik olarak telefon yenilenmiş ve ferahlamış gibi bir hızlı oluyor ve en güzeli sıfır hata. O nedenle herkese 12.5.8 e dönüşü tavsiye ederim. Bu son çağrı. Endonezya'ya geçecek yolcularımızı 12.5.8 nolu perona bekliyoruz.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Geçen hafta bir kaç gün miui 14 kullanıp tekrar 12.5.8 e dönüş yaptım. İlk gün dediğim gibi bu cihaz en hızlı ve sorunsuz 12.5.8 Endonezya sürümü ile çalışıyor. 14 ten 12 ye geri dönüşte gerçekten psikolojik olarak telefon yenilenmiş ve ferahlamış gibi bir hızlı oluyor ve en güzeli sıfır hata. O nedenle herkese 12.5.8 e dönüşü tavsiye ederim. Bu son çağrı. Endonezya'ya geçecek yolcularımızı 12.5.8 nolu perona bekliyoruz.
Ben alıştım hocam 14 e. Tek sorun yeniden başlatınca Redmi ekranında kalması. 3 kez Power tuşuna sürekli basmamda açılıyor telefon. 12.5.8.0 ın yerini tutmaz tatbiki.

Üst Alt