Haber MIUI 14 - 1 Aralık'da Tanıtılıyor. (İlk Bilgiler)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MIUI 14 - 1 Aralık'da Tanıtılıyor.
(İlk Bilgiler)

•MIUI 13 ile MIUI 14 arasında
bir MIUI 13.5 sürümü beklenirken ve sızıntılar ortaya çıkarken Xiaomi, MIUI 14 sürümünü açıklayarak şoke etti. MIUI 14 sürümünde herkes tarafından yeni bir tasarım dili bekleniyor. MIUI yıllardır 1 sürüm optimizasyonu 1 sürüm yeniden tasarımı olarak sürümleri güncelliyor. MIUI 12 sürümünün ardından optimizasyon sürümleri olarak MIUI 12.5 ve MIUI 13 yayınlandı.
•Şimdi kartları değiştirme zamanı, MIUI 14 yakında yeni tasarım diliyle geliyor. Bugün Xiaomi, MIUI 14 hakkında yeni bilgiler açıkladı. Bu da yaptığımız sızıntıları doğrular nitelikte. Yeni arayüzü Xiaomi 13 serisi ile birlikte göreceğiz. Ayrıca tüm MIUI 14 sürümlerini de duyuracağız. MIUI 14 arayüzünün ne gibi yenilikler getirdiğini merak ediyorsanız yazımı okumaya devam edin!

MIUI 14 Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı! [29 Kasım 2022]

•Xiaomi, yeni Xiaomi 13 serisinin lansmanına
birkaç gün kala geliştirdiği arayüz hakkında önemli açıklamalarda bulunmaya başladı. Bunlardan en önemlisi, önceki MIUI 13'e kıyasla optimizasyon ve tasarım değişiklikleri. MIUI 14, en iyi deneyimi sunmak için yeniden tasarlanan
"Razor Projesi"ni başlatıyor.

•Bazı şişirilmiş zorunlu uygulamalarda düzenlemeler yapıldı. Artık sistem uygulamalarının sayısı 8'e düşürülmüştür. Kullanıcılar kullanmak istemedikleri uygulamaları kolayca kaldırabilirler. Bellek kullanımı, yeni MIUI 14 ile daha iyi çalışıyor ve uygulamalar tarafından kullanılan kaynaklar azaltıldı. Bu sayede arayüz sorunsuz, hızlı ve akıcı bir şekilde çalışmaktadır.
•Ayrıca Çinli akıllı telefon üreticisi MIUI 14 Erken Adaptasyon programını başlattı. Şu anda Çin'e özel olan bu erken uyarlama programı, yeni arayüzü ilk önce deneyimlemek isteyen kullanıcılar için oluşturuldu.
•MIUI 14'ü ilk deneyimleyen siz olmak istiyorsanız;

1 Aralık'ta yeni kullanıcı arayüzü tanıtılacak. MIUI 14'ün etkileyici özelliklerini öğrenmek isteyenler takipte kalın!
Kaynak: xiaomiui.net
MIUI 14 Resmi Değişiklik Günlüğünü Alttaki Mesajlarda Görebilirsiniz.

Son düzenleme:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
xiaomi telefonu kullanın hatası veriyor hem pc den hemde telefondan yaptım aynı

trmacher12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Kayıt Ol Dedigimde Sayfa Bulunamadı Geri Dön Diyor

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Xioami artık yeni arayüzleri heyecanlandırmıyor. Tüm cihazlar üretildiğinde hangi arayüz ile geliyorsa o arayüz güzel çalışıyor. Bir sonraki arayüz de direk yavaşlamalar şeklinde ilerliyor her şey.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
miui 9dan sonrası yalan, xiaomi telefonlar miui ile kullanılmaz aosp tabanlı bir custom rom kurmalı herkes bence

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Bi' kere şaşırt bizi ya ☹️ MIUI alıştık, seviyoruz ama sorunlar yüzünden hevesimiz kaçtı. Gerçekten güzel bir arayüz olursa -olmaya devam ederse- hiçbir markaya değişmem. ;(

Üst Alt