Soru MIUI 13güncellemeden sonraki ekran sorunu

skaterdodo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
dodo
Konular
11
MIUI 13 e güncelledikten sonra bazı renklerde ekranda yukarıdan aşağı inen çizgiler beliriyor. Başka 11lite da baktım onda da aynı ne biçim bir android 12 anlamadım yazı renkleri arkaplan renkleri berbat

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Henüz stabil değil güncelleme, bahsettiğiniz sorun bende yok ancak bende de başka sorunlar var :)

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Henüz stabil değil güncelleme, bahsettiğiniz sorun bende yok ancak bende de başka sorunlar var :)
Hocam xiaomi ve güncellemeleri ile baş edilmez ben kendimce bulduğum yöntem çevremdede deneyimledim örneğin miui 13 yeni çıktı en son ki miui 12.5 sürümü kullanın en stabil minimum hata oluyor yada olmuyor. Miui 13 bana göre henüz çıkmadı miui 14 çıktığında ve miui 13 son güncellemesini aldığı zaman miui 13 çıkmış sayılır benim için :D

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam xiaomi ve güncellemeleri ile baş edilmez ben kendimce bulduğum yöntem çevremdede deneyimledim örneğin miui 13 yeni çıktı en son ki miui 12.5 sürümü kullanın en stabil minimum hata oluyor yada olmuyor. Miui 13 bana göre henüz çıkmadı miui 14 çıktığında ve miui 13 son güncellemesini aldığı zaman miui 13 çıkmış sayılır benim için :D
Bende miui 13 den memnun değilim hocam 12.5.8.0 çok güzel bir sürüm, mecburiyetten yükledim miui 13 :)

skaterdodo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
dodo
Konular
11
Yok geçişler efektler vs çok iyi fakat bazı buglar var tabi. 12.5 yükledim onda da sim aktivasyon sorunu var geçmiş aramalarım vs senkronize olmuyor. Şimdilik stabil çıkana kadar beta ile devam edeceğim o halde. Belirttiğim sorunu yaşamayanlarda dikkat etmemiş dediğim çizgilere.

Üst Alt