Yardım Miui 13 yüklediğimde bootloop sorunu

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29
Ne zaman miui 13 yüklemeye çalışsam telefon brick oluyor kendi kendine sürekli restart atıyor. Ne fastboot'a alabiliyorum ne de recovery açabiliyorum, porta bağlanarak sp flash tool ile rom atıyorum. Bu sorunun sebebi nedir telefonuma miui 13 gelmesine rağmen yükleyemiyorum.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Ne zaman miui 13 yüklemeye çalışsam telefon brick oluyor kendi kendine sürekli restart atıyor. Ne fastboot'a alabiliyorum ne de recovery açabiliyorum, porta bağlanarak sp flash tool ile rom atıyorum. Bu sorunun sebebi nedir telefonuma miui 13 gelmesine rağmen yükleyemiyorum.
MIUI 13 fastboot ile yüklerseniz sıkıntısız şekilde yüklenir. Ve en önemlisi uyumlu model olup olmadığı. Sanırım cihazınız redmi note 9 ama 4g mi 5g mi o önemli olan.

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MIUI 13 fastboot ile yüklerseniz sıkıntısız şekilde yüklenir. Ve en önemlisi uyumlu model olup olmadığı. Sanırım cihazınız redmi note 9 ama 4g mi 5g mi o önemli olan.
Fastboot ile yukledigimde de aynı sorunu yaşıyorum. Ve uyumlu model olduğundan eminim bence sorun başka bir şeyde

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29
Model ismi verin hocam bir de vereceğim linki deneyiniz
redmi note 9 merlin Şuan miui 13 global rom için recovery rom dosyasını yayınladı. Diğer bölge romları için miui 13 yok çin romu hariç. Çin rom'u kurduğumda yine aynı sorunu yaşıyorum. Ve bu sorunu tek ben değil çoğu kişide'de gördüm

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
redmi note 9 merlin Şuan miui 13 global rom için recovery rom dosyasını yayınladı. Diğer bölge romları için miui 13 yok çin romu hariç. Çin rom'u kurduğumda yine aynı sorunu yaşıyorum. Ve bu sorunu tek ben değil çoğu kişide'de gördüm

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Tamam bende bu siteden indirip kuruyorum bu miui 13 ü kurduğumda dediğim sorun oluyor. Attıgın yerden indiriyorum yani aynı model
O zaman globale gelene kadar beklemek zorunda kalacaksınız hocam

Mertcanyigit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi S2 32GB
Konular
14
Sorun hiçbiri arkadaşlar yurt dışı tek imei açık olan cihazlar brick oluyor nedeni ise MIUI 13 le beraber simlere rsa kilit koruması geliyor o yüzden sürekli bootloop oluyor

hocamezgiagliyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ezgi
Cihazım
redmi note 9 4g
Konular
3
Sorun hiçbiri arkadaşlar yurt dışı tek imei açık olan cihazlar brick oluyor nedeni ise MIUI 13 le beraber simlere rsa kilit koruması geliyor o yüzden sürekli bootloop oluyor

şimdi yani çöp mü oldu telefon..

Üst Alt