Yardım Miui 13 yansıtma sorunu

Serkancokgezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Telefonum mi 10 note lite güncelleme sonrası ekran yansıtma yapamıyorum, önceki sürümde kablosuz ekranı Philips tv ye yansıtma yapabiliyordum. Şimdi yansıtma yap dediğim zaman tv ekranı kararıyor yansıtma yapmıyor, geliştirici seçeneklerini de denedim olmadı programlar yükledim olmadı ne yapmam gerekiyor. Youtube yansıtma sorunsuz çalışırken ekranı yansıtma bir türlü yapamıyorum

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Telefonum mi 10 note lite güncelleme sonrası ekran yansıtma yapamıyorum, önceki sürümde kablosuz ekranı Philips tv ye yansıtma yapabiliyordum. Şimdi yansıtma yap dediğim zaman tv ekranı kararıyor yansıtma yapmıyor, geliştirici seçeneklerini de denedim olmadı programlar yükledim olmadı ne yapmam gerekiyor. Youtube yansıtma sorunsuz çalışırken ekranı yansıtma bir türlü yapamıyorum
MIUI 13 stabil değil şuan bundan dolayı diyemez.
Update sonraki otalar ile düzeltilir geri bildirimde bulunun bu konuda hocam.

Oyla:

minan1985

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Merhaba. Çözüm bulabildiniz mi? Aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm bulursanız anlatabilirmisiniz.

Oyla:
Üst Alt