Soru Miui 13 Tavsiye

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Merhaba ben MIUI pulse 12.3 kullanıyorum rom değiştirmek istiyorum android 12 nasıldır tavsiye eder misiniz EU rom kullanan varmı aranızda ya da başka bir tavsiye, MIUI Mind de çıkmış android 12 bilginiz olsun :)

Bilgili Öğrenci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Yıldırım
Konular
0
Ben kullanmadım lakin hem youtube de hem forumlarda hem yabancı kaynaklı rom sayfalarında android 12 şuan için beğenilmiyor.

emrecnshin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrecan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
6
Dostum şuan 4 aydır stable 13.0.1.0 eu rom kullanıyorum gayette iyi çalışıyor gereksiz sistem uygulamalarından arındırılmış bir şekilde google uygulamaları yok. Isınma sorunu yok pil tüketimi neredeyse minimum düzeyde ben memnunum bana kalırsa bu rom olayı cihazla alakalı ram konusu olsun işlemci olsun o da fark ediyor çünkü benim kullandığım rom'u farklı bir cihaz modeli ile arkadaşım kullanıyor onda sorun var bende yok.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Dostum şuan 4 aydır stable 13.0.1.0 eu rom kullanıyorum gayette iyi çalışıyor gereksiz sistem uygulamalarından arındırılmış bir şekilde google uygulamaları yok. Isınma sorunu yok pil tüketimi neredeyse minimum düzeyde ben memnunum bana kalırsa bu rom olayı cihazla alakalı ram konusu olsun işlemci olsun o da fark ediyor çünkü benim kullandığım rom'u farklı bir cihaz modeli ile arkadaşım kullanıyor onda sorun var bende yok.
Valla bende 4 gündür kullanıyorum ama android 10 daki hiç şarj olayı yok sanki

Boromir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
Pil performansı olarak "MIUI XL" uzun zamandır kullandığım en iyi MIUI.

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Merhaba ben MIUI pulse 12.3 kullanıyorum rom değiştirmek istiyorum android 12 nasıldır tavsiye eder misiniz EU rom kullanan varmı aranızda ya da başka bir tavsiye, MIUI Mind de çıkmış android 12 bilginiz olsun :)
Bugün itibari ile aosp geçmiş bulunuyorum tavsiye ederim joyeuse için ilk boot süresi bile 5-10 sn arası :)

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
En iyisi android 10 sanırım diğerlerinden aşırı kasıyor