Sohbet Miui 13 simetrik olurmu

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Miui 10 u cok sevmemdeki temel sebeplerden biri hem simetrik hemde derli toplu bi arayüz oluşuydu lakin miui 11 ile one ui dan caktıkları için baya asimetrik çirkin ve dağnık bi arayüz karşımıza çıktı ve bu durum miui 12 ile düzelmedi miui 13 den medet ummalımıyız ?

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Miui 10 u cok sevmemdeki temel sebeplerden biri hem simetrik hemde derli toplu bi arayüz oluşuydu lakin miui 11 ile one ui dan caktıkları için baya asimetrik çirkin ve dağnık bi arayüz karşımıza çıktı ve bu durum miui 12 ile düzelmedi miui 13 den medet ummalımıyız ?
Yeni düzen artık görüntüde simetri değilde göze hoş hitap etmesi görsellik ön planda. Kullanımın kolay olması için dizayn yapılıyor MIUI 13 umarım daha da kullanım rahatlığı sağlar. Kişileştirme ön planda olması dileğiyle clap~~

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Yeni düzen artık görüntüde simetri değilde göze hoş hitap etmesi görsellik ön planda. Kullanımın kolay olması için dizayn yapılıyor MIUI 13 umarım daha da kullanım rahatlığı sağlar. Kişileştirme ön planda olması dileğiyle clap~~
Sanırım bir benim gözüme hoş gelmiyor :/

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Aslında MIUI 10'dan beri aynı arayüz ufak tefek değişiklikler var sadece. En güzeli MIUI 9'du bence

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Bende MIUI 12 nin batarya simgesini hiç beğenmedim keşke eski batarya simgesi aynı kalsaydı

Üst Alt