Tema MIUI 13 Mi Sans Yazı Tipi Fontu Ailesi

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Sistemin varsayılan teması adı Sınırsız. Kullandığınız tema uygulamasını açıp hesabınızın olduğu yere basıp temalar kısmından görebilirsiniz. Yazı tipi için konudaki linke tıklayıp açılan pencereden tema uygulamasını seçip yazı tipini indirip uygulayın.

Duvar kağıdı indirme linki:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hemen deniyorum hocam. Sağ olun duvar kağıdı için benim için gerçekten önemliydi duvar kağıdı. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

agit77 hocam duvar kağıdını indirip usb ile telefona aktardım çok güzel oldu elinize kolunuza sağlık. İnan çok güzel oldu bir tek yazı tipini yapamadım bir sürü link var hangisini indirip yazı tipini nasıl uygulıycam hocam ? Gerçekten yardımlarınız için sağ olun var olun. <3 :)

Son düzenleme:

Doktor35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
5
Eline emeğine sağlık hocam

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hemen deniyorum hocam. Sağ olun duvar kağıdı için benim için gerçekten önemliydi duvar kağıdı. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

agit77 hocam duvar kağıdını indirip usb ile telefona aktardım çok güzel oldu elinize kolunuza sağlık. İnan çok güzel oldu bir tek yazı tipini yapamadım bir sürü link var hangisini indirip yazı tipini nasıl uygulıycam hocam ? Gerçekten yardımlarınız için sağ olun var olun. <3 :)

Regular normal yazı tipi
Medium normalden biraz kalın
Bold en kalını
Hangisini istiyorsanız o linke tıkayın pencere açılacak hangi uyumada açılsın diye. O kısmından tema uygulamasını seçin ve indir seçeneği gelecek indire basıp indirdikten sonra uygulayın. Beğenmez iseniz hesabınızın olduğu kısımdan yazı tipini varsayılan yapın.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Regular normal yazı tipi
Medium normalden biraz kalın
Bold en kalını
Hangisini istiyorsanız o linke tıkayın pencere açılacak hangi uyumada açılsın diye. O kısmından tema uygulamasını seçin ve indir seçeneği gelecek indire basıp indirdikten sonra uygulayın. Beğenmez iseniz hesabınızın olduğu kısımdan yazı tipini varsayılan yapın.

Hocam hemen deniyorum sırayla. Bu arada hocam açtığım konuda cevap verdim bakarsanız çok sevinirim benim için çok önemli çünkü. :)

ayazoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
6
Uygulama Linki başkasına ait. Linke tıkladığınızda tema uygulamasını seçin. Tarayıcıdan açmayın.

agit77, paylaşım için teşekkürler. Ellerine sağlık. Ancak, bu görüntüdeki kullandığın fontun ismi nedir? Bu da iyiymiş. Mağazada var mıdır acaba?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
agit77, paylaşım için teşekkürler. Ellerine sağlık. Ancak, bu görüntüdeki kullandığın fontun ismi nedir? Bu da iyiymiş. Mağazada var mıdır acaba?
Ekteki konudan indirebilirsiniz.

Üst Alt