Rehber Miui 13 Koyu Modda Tekli Uygulamalar Gözükmüyor (Çözümlü)

SavixieN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay Berk
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
6
Merhabalar,

Miui 13'e geçişten sonra özellikle Android 12 tabanlı cihazlarda "Daha Fazla Karanlık Mod Uygulamaları" yani tekli uygulamaları göremiyoruz. Çözüme ulaşabilmeniz için cihazınızın rootlu olması ve Magisk 24.3 sürümünün kurulu olması gerekmektedir. Sizler için birçok kaynağa göz attım ve birçok modülü denedim ama sonunda çok güzel bir modüle denk geldim. Daha önce denemiş olduğum modüllerin yarım yamalak çalıştığını gözlemledim. Bazı uygulamalar evet, gözüküyordu ama bazı uygulamalar ne yapsam hiç gözükmüyordu. Bu modül ile cihazımdaki tüm kurmuş olduğum programları görebiliyorum ve kolaylıkla karanlık modda çalıştırabiliyorum.

Dosya ekinde modülün dosyasını ekledim.

Kurulum için;

İlk önce vermiş olduğum zip dosyasını bilgisayardan telefonunuzun ana dizinine atın. Daha sonra Magisk'e giriş yapın ve en alttaki menüde bulunan Modüller kısmına giriş yapın. En üstte bulunan Dahili depolamadan yükle butonuna tıklayarak bilgisayardan aldığımız bu dosyayı bularak bir kere tıklamamız ve tamam'a basmamız yeterli olacaktır. Otomatik olarak modül kurulacaktır ve etkin hale gelecektir. Modülün çalışması için cihazınızı bir kere yeniden başlatmanız yeterli olacaktır ve karanlık modun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10T Pro Miui 13.0.3 sürümünde test edildi ve başarılı sonuçlandı. Sizde cihazınızda test ettikten sonra geri bildirim sağlarsanız araştırma yapan ziyaretçilerimize kolaylık sağlayabilirsiniz.

Teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

NOT: Daha önce bu durumla ilgili modül kurulumu yaptıysanız ilk önce kurmuş olduğunuz modülü silmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde modüller birbirine çakışabilir ve hatalar meydana gelebilir. Daha sonra bahsettiğim kurulumu uygulayın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

NOT 2: Cihazınızda oluşabilecek sorunlardan Miui Türkiye forumu veya şahsıma ait sorumluluk yoktur. Sonuçta 3.parti bir yazılım kuruyoruz.

Ekli dosyalar

• Dark_mode_for_all-1.5.zip
    4 KB · Görüntüleme: 100
Son düzenleme:

Mackies

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baver
Cihazım
Mi 11 Lite 5GNE
Meslek
GNU/Linux/Web
Konular
6
Çok teşekkür ederim hocam. Mi 11 Lite 5G NE(EU MIUI 13.0.2) Cihazımda çalıştı

nefretsiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hal,l
Cihazım
iphone 5s
Konular
1
Miui 13 K40 Gaming'de çalışıyor. Teşekkürler.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Elinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler.

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
root atmadan magisk ile flaslasam sorun olur mu

Üst Alt