Soru MIUI 13 ile ilgili bir soru

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5.8.0
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar çarşam günü saat akşam 8-9 gibi redmi note 9 pro cihazımı bir akrabadan 2 el olarak aldım ve gece 00:10 gibi de bootloader kilidini açmayı denedim ve Çarşamba günü açılacağını söyledi bende ertesi sabah Eea rom kurdum bl kilidi açmadan xiaomitool V2 ile sonrasında mi pilot başvurusu yaptım eğer MIUI 13 Çarşamba gününden önce gelirse güncellemeyi yapayımmı eğer yaparsam bl kilidi iptal olacak iptal olmaması için bootloader kilidini açtıktan sonra twrp ile mi yapayım yoksa bl kilidinden öncemi yapayım cevaplarınızı bekliyorum.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124
Çok karışık yazmışsınız hiç birşey anlaşılmıyor. Ama anladığım bir nokta var kilit başvurusu sonrası xiaomitool ile rom kurmuşsunuz eğer öyle ise o başvuru gitmiştir zaten. Başvuru yaptıktan sonra güncelleme vs yapmayın. Kilidinizi açtıktan sonra rom kurma ve güncelleme işlerini deneyiniz.

Oyla:

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok karışık yazmışsınız hiç birşey anlaşılmıyor. Ama anladığım bir nokta var kilit başvurusu sonrası xiaomitool ile rom kurmuşsunuz eğer öyle ise o başvuru gitmiştir zaten. Başvuru yaptıktan sonra güncelleme vs yapmayın. Kilidinizi açtıktan sonra rom kurma ve güncelleme işlerini deneyiniz.
Başvuru gitmedi şuan 2 gün var daha

Oyla:
Üst Alt