Soru MIUI 13 Beta'ya Geçiş

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Dostlar cihaza nasıl MIUI 13 beta kuracağım ?

Beta için iki alternatif mevcut. Bildiğim kadarıyla Global sürüme henüz 13 gelmedi.

Bu sebeple varsa cihazına ait Çin beta sürümünü kurmanız gerek. Bunun için Mi flash ile stok fastboot rom kurmak. Yada twrp ile çin recovery.rom kurmak. Tabi twrp silinmemesi için magisk ile beraber kurmanız gerekir. Çin romlarında ingilizce ve çin dili mevcut. Türkçe yoktur.

Ve yine cihazına ait Eu beta rom varsa, fastboot mode üzerinden kurmanız gerekir. Önce hangisini kurmayı göze aldığınız önemli.

Dart vader72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahid
Cihazım
Xaomi mi6
Konular
0
Benim cihaz mi 10 pro, ben çok memnunum şarj çok daha iyi oldu. Yazı fontu da çok güzel ama beta olduğu için bunun dışında gözle görülür bir fark yok gibi şimdilik. Yine de tavsiye ederim. Eu rom beta kullanıyorum ben fastboot ile telefonu sıfırlayarak kurdum

tuncaykilinc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
Benim cihaz mi 10 pro, ben çok memnunum şarj çok daha iyi oldu. Yazı fontu da çok güzel ama beta olduğu için bunun dışında gözle görülür bir fark yok gibi şimdilik. Yine de tavsiye ederim. Eu rom beta kullanıyorum ben fastboot ile telefonu sıfırlayarak kurdum
Eu rom kullanışlı ve güzel ama
Redmi Note 10S için bildiğim kadarıyla ile yok maalesef.

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
telefonu sıfırlamadan huawei veya apple gibi uygulama üzerinden kurulamıyor mu bu betalar ?

Üst Alt