Yardım MIUI 13 batarya sorunu

alparslan2014

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
xiaomi mi a1
Konular
3
F3 kendine gelmis cidden. X3 gt yide ara ara kurcaliyorum hala yag gibi akiyor cihaz
Poco x3 gt global rom 3 aylik cihazim miui 13 ten sonra yağ gibi bataryayi bitirmeye basladi 😃 oyun oynarken resmen parmagim isiniyor. Miui 12.5 ile ayni sekilde oynarken hic bir isinma problemi yoktu. Oglum brawl stars oynuyor bazen benim telefon ile. Tel ates gibi oluyor ve bir sure sonra ekran donuyor. Global rom dan mi kaynakli bilmiyorum ama benim icin tamamen bir hayal kirikligi oldu. Garantisi daha 21 ay var. Downgrade de yapamiyorum. 13.5 cikana kadar malesef izdirap olacak.

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Poco x3 gt global rom 3 aylik cihazim miui 13 ten sonra yağ gibi bataryayi bitirmeye basladi 😃 oyun oynarken resmen parmagim isiniyor. Miui 12.5 ile ayni sekilde oynarken hic bir isinma problemi yoktu. Oglum brawl stars oynuyor bazen benim telefon ile. Tel ates gibi oluyor ve bir sure sonra ekran donuyor. Global rom dan mi kaynakli bilmiyorum ama benim icin tamamen bir hayal kirikligi oldu. Garantisi daha 21 ay var. Downgrade de yapamiyorum. 13.5 cikana kadar malesef izdirap olacak.
O ekran donma olayini hanimda bikere yasadi. İsinma sorunu oyun oynamadigi için yoktur. X3 gt hala iyi bi cohaz almadigima hala pismanim. Xiaomi kullaniyorsak yazilimsal sorunlari herzaman kabullenicez gibi malesef bu firmanin genetiginde var bu yazilim. Yok islemci ekran pil kasa kamera monte edip yolluyorlar ki onda bile sorun var :)

Üst Alt