Yardım MIUI 13.0.1 Kamera Sorunu

mochicherry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mochi
Cihazım
Xiaomi Poco C40
Konular
2
Xiaomi Mi 6 telefonum bozuldu ve tamir eden olmadı. yeni telefon aldım, Xiaomi Poco C40.

Nedenini bilmiyorum,ama şu ana kadar şu sıkıntı ile karşılaştım:
Telefon kamera kalitesi berbat. Çok kötü.
Normalde resim çekmeyi çok severim,ama arka tarafta 4 tane lens görüp te heyecanlandıktan sonra bu kadar bulanık bir kamera kalitesiyle karşı karşıya kalmak beni çok üzdü. (eklentide resim ile örnek verdim; pro özelliğini seçerek çektiğim bir resim.)

MIUI 13 ile bir makale gördükten sonra bunun bir yazılım hatası olduğunu öğrendim.
Nasıl çözebilirim bu sorunu? yardımcı olunur ise çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG_20220915_170738.jpg
    IMG_20220915_170738.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 9

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Mi 6 gibi cihazdan poco c40 almak büyük hata olmuş o cihazdan kurtulun yeni aldıysanız iade edin olmadı satın. Cihaz tercihiniz çok yanlış olmuş alınabilecek en kötü cihazı seçmişsiniz

mochicherry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mochi
Cihazım
Xiaomi Poco C40
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi 6 gibi cihazdan poco c40 almak büyük hata olmuş o cihazdan kurtulun yeni aldıysanız iade edin olmadı satın. Cihaz tercihiniz çok yanlış olmuş alınabilecek en kötü cihazı seçmişsiniz
Maalesef ki daha uygunu yoktu. (ya da ben sormadım...) 4.500 TL den aşağı pek bulamadım. şu anda değiştirebilmek için doğru bir pozisyonda değilim, telefon yeni olduğu için iade etmek te doğru gelmiyor. beğenmedim dersem yalan olmazdı ama. daha kalitelisi çok pahalıya patlıyor.
grafik tabletimi bile bu telefonda kullanamıyorum. (uygun adaptör bile var ama sanırım desteklemiyor)
Uygun bir telefon öneriniz olur ise sevinirim. iade edilir mi gerçekten? Telefon'u vatan'dan aldım.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Maalesef ki daha uygunu yoktu. (ya da ben sormadım...) 4.500 TL den aşağı pek bulamadım. şu anda değiştirebilmek için doğru bir pozisyonda değilim, telefon yeni olduğu için iade etmek te doğru gelmiyor. beğenmedim dersem yalan olmazdı ama. daha kalitelisi çok pahalıya patlıyor.
grafik tabletimi bile bu telefonda kullanamıyorum. (uygun adaptör bile var ama sanırım desteklemiyor)
Uygun bir telefon öneriniz olur ise sevinirim. iade edilir mi gerçekten? Telefon'u vatan'dan aldım.
Birde vatandan almışsınız :) geçmiş olsun siz bilirsiniz ama bu cihazı kullansanız ne olur kullanmasaniz ne olur benim gözümde varlığı yokluğu bir iade edip bu hatadan dönün derim ilerleyen zamanlarda sadece pişmanlık yaşatır. Yurtici vatan gibi yerlerden garantili cihaz almayın bu forumdakilerin %90 yurtdisi cihaz kullanıyor gidip yarısı vergi olan xiaomilere para vermiyoruz :) yurtdisi imei kayıtlı cihaz bakın örneğin redmi note 10 pro alabilirsiniz yurtdisi veya redmi note 11 pro 4g Facebook ta xiaomi türkiye grubunda yada sahibindende bulabilirsiniz hatta adanada yaşıyosunuz çok rahat yurtdisi cihaz alabilirsiniz.

mochicherry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mochi
Cihazım
Xiaomi Poco C40
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birde vatandan almışsınız :) geçmiş olsun siz bilirsiniz ama bu cihazı kullansanız ne olur kullanmasaniz ne olur benim gözümde varlığı yokluğu bir iade edip bu hatadan dönün derim ilerleyen zamanlarda sadece pişmanlık yaşatır. Yurtici vatan gibi yerlerden garantili cihaz almayın bu forumdakilerin %90 yurtdisi cihaz kullanıyor gidip yarısı vergi olan xiaomilere para vermiyoruz :) yurtdisi imei kayıtlı cihaz bakın örneğin redmi note 10 pro alabilirsiniz yurtdisi veya redmi note 11 pro 4g Facebook ta xiaomi türkiye grubunda yada sahibindende bulabilirsiniz hatta adanada yaşıyosunuz çok rahat yurtdisi cihaz alabilirsiniz.
Şu anda telefonu değiştirme aşamasındayım. daha iyi bir cihaz almayı düşünüyorum. 2 hafta olmadı zaten aldığından beri, iyiki de fazla bekletmemişim.
Öneri için teşekkür ederim.

Üst Alt