Haber MIUI 12'nin Yeni Özelliği 'Süper Duvar Kağıtları'nın Desteklendiği Cihazlar Belli Oldu

Timurkurt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Khan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Turizm
Konular
47
MIUI 12 bugün resmi olarak tanıtıldı. Arayüzün en dikkat çeken özelliklerinden biri de Süper Duvar Kağıtları diyebiliriz. Süper Duvar Kağıtları'nın desteklendiği cihazlar Xiaomi tarafından açıklandı.

Android 11 tabanlı bu yeni işletim sistemi şimdiden kullanıcıları memnun edecekmiş gibi duruyor. Yenilenmiş işletim sistemi, birçok yeni özellik ile birlikte geldi. Yenilenmiş koyu tema modu, ekranı gece olunca karartarak daha iyi bir kullanım sunacak. Duyusal Görsel Tasarım, cihazınızın genel olarak durumunu görmenizi sağlayacak. Yeni animasyonlar ve geliştirilmiş gizlilik gibi birçok özelliği olan işletim sisteminin en göze çarpan özelliklerinden biri de Süper Duvar Kağıtları.

Bu güncellemeyle gelecek olan Süper Duvar Kağıtları, cihazınızın daha güzel görünmesini sağlayacak. Süper Duvar Kağıtları, kilit ekranınızı açtıktan sonra bir animasyonla birlikte hareketlenerek farklı bir fotoğrafa dönüşecek. Xiaomi MIUI resmi internet sitesi, Süper Duvar Kağıtları özelliğinin kullanılabilmesi için yüksek donanım özellikleri gerektiğini belirterek bunun tüm telefonlar için uygun olmadığını ima etti.

Süper duvar kağıtlarının desteklendiği cihazlar:

Xiaomi Mi 10 / 10 Pro
Redmi K30 Pro
Xiaomi Mi 9 / Xiaomi Mi 9 Pro 5G
Xiaomi Mi 9 Premium Transparent
Redmi K20 Pro
Redmi K20 Pro Premium
Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi MIX 3
Xiaomi Mi 8 Transparent Discovery

Diğer modeller sadece sabit gezegen arka planlarını destekleyecek. Ayrıca, küçük pencere özelliği olan katmanlı dinamik simge özelliği şu cihazlar tarafından desteklenecek: Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 10 Youth, Redmi K30 Pro, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 Premium Transparent, Redmi K20 Pro, Redmi K20 Pro Premium, Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Redmi K30 5G, Redmi K30, Redmi K20, Xiaomi Mi CC 9 Pro, Redmi Note7 Pro, Xiaomi Mi 9 SE, Xiaomi Mi CC 9, Xiaomi Mi CC 9 Mito Custom, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 7, Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi MIX 3, Xiaomi Mi 8 Transparent Discovery, Xiaomi Mi MIX 2S, Xiaomi Mi MAX3, Xiaomi Mi 8 Youth, Redmi 7, Xiaomi Mi 8 SE.

Xiaomi Health'in düşük güçlü otomatik hareket kayıt özelliğinin desteklendiği cihazlar da şu şekilde: Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 10 Youth, Xiaomi Mi 9 Pro, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 SE, Xiaomi Mi 9 Premium Transparent, Xiaomi Mi MIX 3, Xiaomi Mi MIX 2S, Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 SE, Xiaomi Mi 8 Transparent Discovery, Redmi K30 5G, Redmi K30, Redmi K30 Pro, Redmi K20, Redmi K20 Pro Premium, Redmi K20 Pro, Xiaomi Mi CC 9 Pro, Xiaomi Mi CC 9, Xiaomi CC 9 Meto Custom.

Kaynak: webtekno

Ekli dosyalar

• IMG_20200428_074202.jpg
    IMG_20200428_074202.jpg
    222,3 KB · Görüntüleme: 127

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Eline sağlık hocam, webtekno nun haberlerine pek güvenmiyorum. İlgi çekebilmek için sallamaca gidiyorlar.

Timurkurt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Khan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Turizm
Konular
47
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eline sağlık hocam, webtekno nun haberlerine pek güvenmiyorum. İlgi çekebilmek için sallamaca gidiyorlar.
Tşkler hocam. Ben genelde webtekno ve shift deletenin haberlerini takip ediyorum uzun zamandir ve hep ayni haberlere hemen hemen ayni anda haberdar olup yayinliyorlar. Ama bunu senden ilk kez duydum ve ogrendigimde iyi oldu. Bundan sonra webteknonun haberlerine daha cok dikkat ederim. Habercilik adina sallamasyon yapan site mlsf cok az bu ülkede

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Tşkler hocam. Ben genelde webtekno ve shift deletenin haberlerini takip ediyorum uzun zamandir ve hep ayni haberlere hemen hemen ayni anda haberdar olup yayinliyorlar. Ama bunu senden ilk kez duydum ve ogrendigimde iyi oldu. Bundan sonra webteknonun haberlerine daha cok dikkat ederim. Habercilik adina sallamasyon yapan site mlsf cok az bu ülkede
Önceleri farklı bir forumda editörlük yaparken webteknonun çok azizliğine uğradım ve sallamasyon haberlerinden sonra da takibi bıraktım, en garantisi yabancı forumlar varsa resmi forumlar.

Timurkurt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Khan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Turizm
Konular
47
Önceleri farklı bir forumda editörlük yaparken webteknonun çok azizliğine uğradım ve sallamasyon haberlerinden sonra da takibi bıraktım, en garantisi yabancı forumlar varsa resmi forumlar.
Dogrudur bu konuda benden tecrübeli oldugun aşikar. Takip edecegim güvenli teknoloji sayfalarini benimlede paylasmani rica edecem hocam

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Dogrudur bu konuda benden tecrübeli oldugun aşikar. Takip edecegim güvenli teknoloji sayfalarini benimlede paylasmani rica edecem hocam
Pek tecrübeli değilim aslında :) Bir kaç site önerebilirim. Log ve hardwareplus bakabilirsiniz, ayrıca aşağıdaki bağlantılara da bakabilirsiniz. Bağlantıları referans olması için paylaşıyorum hocam, umarım faydalı olur.

Timurkurt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Khan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Turizm
Konular
47
Pek tecrübeli değilim aslında :) Bir kaç site önerebilirim. Log ve hardwareplus bakabilirsiniz, ayrıca aşağıdaki bağlantılara da bakabilirsiniz. Bağlantıları referans olması için paylaşıyorum hocam, umarım faydalı olur.

Tsklwr hocam :) Digerini ilkkez duymama ragmen hardware plusu biliyorum ara arada olsa takip ediyorum gayet basarili bir sayfa. Buarada yeni aklima geldi malum uyku sersemligi sonradan beyin tazeleniyor. :)) Chip online da uzun zamandir takip ederim oda güzeldir.

evanescencelies

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Banka
Konular
2
Bunlar da apple a ozendi sacmalik ust seviye cihazlardan bile kirpmislar

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Mi 9T/K20' ye kesin olarak gelmeyecek ise sebebi nedir, işlemci yetersizliği mi, onu açıklayabilir misiniz?
Hocam şuanlık kesin gelmeyecek diye belli değil.
Daha düşük performanslı cihazlara bile geliyor

Üst Alt