Soru Miui 12

Kubilay__

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
K20 pro
Konular
26
Elimde 2 tane k20 pro cihaz var biri eu rom biri hindistan global rom eu rom olana miui 12 geldi hata veriyordu bende indirip paket seçip yukledim glibal rom olan k20 pro ya otomatik miui 12 güncellemesi gelirmi yoksa twrp ile mi yapmam lazim

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126

Kubilay__

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
K20 pro
Konular
26
Aşağıdaki konudan yapabilirsiniz hocam.
Hocam işte twrp yapmayi bilmiyorum ve guvenmiyorum kendime ota dan gelirmi guncelleme gelmiycekse telefoncuya goturcem ona attircam

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam işte twrp yapmayi bilmiyorum ve guvenmiyorum kendime ota dan gelirmi guncelleme gelmiycekse telefoncuya goturcem ona attircam
Hocam mutlaka gelecektir. Telefoncuya götürseniz bile, telefonda twrp varsa o güvenmediğiniz yöntem ile yapacaktır.

Kubilay__

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
K20 pro
Konular
26
Hocam mutlaka gelecektir. Telefoncuya götürseniz bile, telefonda twrp varsa o güvenmediğiniz yöntem ile yapacaktır.
Yok hocam twrp ye guvenmiyorum demedim ben kendime guvenmiyorum yani yapassam filan ota dan ne zaman gelir guncelleme bir bilginiz varmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok hocam twrp ye guvenmiyorum demedim ben kendime guvenmiyorum yani yapassam filan ota dan ne zaman gelir guncelleme bir bilginiz varmi
Ota dan geldigi zaman normal guvenlik guncellemesi gibi direk basıyorum guncelleniyor değilmi ilk defa xiaomi aldim da cahillik biraz

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Ota dan geldigi zaman normal guvenlik guncellemesi gibi direk basıyorum guncelleniyor değilmi ilk defa xiaomi aldim da cahillik biraz

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126

Hocam tarih konusunda kesin bir şey diyemem ama twrp üzerinden yüklemek için aşağıdaki rehbere göz atabilirsiniz.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Pardon da otadan gelen güncellemeler için de twrp ekranına mutlaka atıyor telefon :) bence internette videolarını izleyip biraz fikir edinin, öğrenin. Ogrendiginize emin olduğunuzda talimatlar dışına çıkmadan yükleme yapın. Boş yere para verirsiniz basit bir şey için.

Kubilay__

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
K20 pro
Konular
26
Pardon da otadan gelen güncellemeler için de twrp ekranına mutlaka atıyor telefon :) bence internette videolarını izleyip biraz fikir edinin, öğrenin. Ogrendiginize emin olduğunuzda talimatlar dışına çıkmadan yükleme yapın. Boş yere para verirsiniz basit bir şey için.
Ota dan gelince yine de twrp yi kullanmam lazım yani yanlış anlamadiysam

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Ben kendi cihazımda hep twrp ekranına attığını gördüm hocam. Orijinal recoverye atmıyor diye biliyorum bizim yurtdışı, bootloader kilidi açılmış recovery yüklenmiş ve imei atılmış cihazlara
Ota dan gelince yine de twrp yi kullanmam lazım yani yanlış anlamadiysam

Üst Alt