Soru Miui 12, Uygulamanın Karanlık Modda Açılması

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU Rom Miui 12 Beta
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar, Miui 12 sürümünü kullandığımdan beri şu olay çok sinirimi bozuyor, yeni bid uygulama kuruyosun bi açıyorsun karanlık moda zorlandığı için arayüzü sapıtmış bir görüntü ile karşılaşıyorsunuz. Ayarlara gircemde ekrana basıcam ordan koyu moda ordan bireysel uygulamalara basıp tik kaldırıcam, ya bu ne kadar saçma! Karanlık modda açılmasını istesem gider açarım varsayılan olarak niye açık geliyor bu valla çok gıcık olmaya başladım, sırf bu yüzden uygulama kurmuyorum ya :( Miui11deki temelli kapatmanın yolu yok mu?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Bildiğim bir yöntem yok, benimde miui 12 de en gıcık olduğum şey. Tek tek her uygulamayı ayarlamak gerekiyor. Xiaomi forumda da bildirdim ama bilmiyorum düzeltirlermi. Bizim için sorun olarak görülen bazı şeyler Xiaomi için yeni özellik olduğu için adamlar bunu sorun olarak bile görmüyor.

Oyla:

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim bir yöntem yok, benimde miui 12 de en gıcık olduğum şey. Tek tek her uygulamayı ayarlamak gerekiyor. Xiaomi forumda da bildirdim ama bilmiyorum düzeltirlermi. Bizim için sorun olarak görülen bazı şeyler Xiaomi için yeni özellik olduğu için adamlar bunu sorun olarak bile görmüyor.

Hocam çok sinir bozucu ya, hayır düzgünce düzeni bozmadan yapsa neyse dicem, renklerin içine ediyo resmen, neymiş yapay zekaymış, tüküreyim böyle zekaya sanki photoshoptan negatif filtresi uygulamışlar gibi saçma sapan arayüzler çıkıyor...

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Hocam çok sinir bozucu ya, hayır düzgünce düzeni bozmadan yapsa neyse dicem, renklerin içine ediyo resmen, neymiş yapay zekaymış, tüküreyim böyle zekaya sanki photoshoptan negatif filtresi uygulamışlar gibi saçma sapan arayüzler çıkıyor...
Hocam düzeni geçtik, çoğu zaman arka plan ve yazıları yada arkaplan ve butonları aynı yada çok benzer renkler oluyor, tuşlar yazılar görünmüyor. Ben mecbur tek tek ayarlıyorum.

Oyla:
Üst Alt