Yardım Miui 12 sonrası Google hesapları sorunu

yuskaradeniz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Merhaba, mi 8 telime miui 12 güncellemesi kurulduktan sonra Google hesaplarımi kullanamaz duruma geldim, bir kaç yerde Google uygulamaları cache kısmının silinmesi problemi giderebilir denilince uyguladım ancak başarılı olamadım. Hesaplar ve senkronizasyon kısmında Google hesabımı silip yeniden yüklemeye çalıştım ancak yine başarısız oldum. Play store, maps, Google mail ve YouTube gibi uygulamalara mail hesabımla giriş yapamadigimdan sorun yaşıyorum, yardım adına bilgilendirme yapılırsa sevinirim.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazın BL kilidi açık ise twrp üzerinden değilse stock recovery üzerinden wipe işlemi gerçekleştirin hocam, öncesibde mutlaka yedek alın.

yuskaradeniz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazın BL kilidi açık ise twrp üzerinden değilse stock recovery üzerinden wipe işlemi gerçekleştirin hocam, öncesibde mutlaka yedek alın.
Hocam teşekkür ederim, yalnız bu yazılımsal lugat eksik bende, bl kilidi? Stock recovery dediğin kısma boot kısmından mi giriyoruz, yedekleme için dosya, video ve foto gibi şeyleri pc ye mi aktarmaliyim? Zahmet olmucaksa daha detaylı anlatabilir misin?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-16-14-34-48-690_com.google.android.gms.jpg
    Screenshot_2020-08-16-14-34-48-690_com.google.android.gms.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 6

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam teşekkür ederim, yalnız bu yazılımsal lugat eksik bende, bl kilidi? Stock recovery dediğin kısma boot kısmından mi giriyoruz, yedekleme için dosya, video ve foto gibi şeyleri pc ye mi aktarmaliyim? Zahmet olmucaksa daha detaylı anlatabilir misin?
BL kilidi, bootloader kilidi oluyor hocam. Cihazınızı kapatıp ses yükseltme ve güç tuşuna aynı anda basın recovery menü yada twrp açılacak. Stock recovery de ses tuşlarıyla yönlendirerek all wipe seçeneğini seçin, evet hocam pc yada otg kablo ile usb diske yedek alabilirsiniz, ayrıca mi hesabı parola ve şifrenizi bilmiyorsanız sıfırlamadan önce öğrenip bir kenara not edin, aksi takdirde cihazı açamazsınız.

Üst Alt