Rom Miui 12.6 OneOs 21.9.27 Güncellemeri ve indirme bağlantıları

fuathan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fuathan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Turizm Ticaret
Konular
0
Bizim Mi Note 10 Lite modeli yine cahil kaldı angel~~

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50

cresitc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reşit
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Havoc OS'tan RevOS'a geçmek istedim fakat kurulum talimatlarına uyup kurulumu tamamladıktan sonra reboot sırasında not os installed hatası alıyorum. TWRP sürümü 3.4.0.0 cihazım mi8. Ne yapmalıyım?

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Havoc OS'tan RevOS'a geçmek istedim fakat kurulum talimatlarına uyup kurulumu tamamladıktan sonra reboot sırasında not os installed hatası alıyorum. TWRP sürümü 3.4.0.0 cihazım mi8. Ne yapmalıyım?
Başka twrp dene

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
Stoya hocam iyi akşamlar teknik bilgi lazım bugün IMEI atıldı bundan sonrası için yapmam ve yapmamam gerekenler neler|( efs yedeği almak için sanırım geç kaldım ? Ayrıca başka bir twrp yüklenmiş çalışıyor ancak skyhawks fazlasıyla memnun etmişti tekrar nasıl donebilirim acaba revos yükledim birkaç gün kullanıp masik ile karsilastiracam

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Stoya hocam iyi akşamlar teknik bilgi lazım bugün IMEI atıldı bundan sonrası için yapmam ve yapmamam gerekenler neler|( efs yedeği almak için sanırım geç kaldım ? Ayrıca başka bir twrp yüklenmiş çalışıyor ancak skyhawks fazlasıyla memnun etmişti tekrar nasıl donebilirim acaba revos yükledim birkaç gün kullanıp masik ile karsilastiracam

Şimdi efs yedeği alıp telefon harici bir kaç yerde saklayın...

Twrp üzerinden her işlemi yapabilirsin hiç bir şey olmaz imeiye. Mi flash,xiaomitool vs ile rom atabilirsin yine bir şey olmaz,güle güle kullan...

BL kapatsan bile efs yedeğini yuklersin mevcut IMEI yüklenir sorun olmaz

Twrp guncelleme ise skyhawk zip dosyasını installden direk yükle,işlem bitimi reboot-recovery dersin olur biter.

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
Şimdi efs yedeği alıp telefon harici bir kaç yerde saklayın...

Twrp üzerinden her işlemi yapabilirsin hiç bir şey olmaz imeiye. Mi flash,xiaomitool vs ile rom atabilirsin yine bir şey olmaz,güle güle kullan...

Twrp guncelleme ise skyhawk zip dosyasını installden direk yükle,işlem bitimi reboot-recovery dersin olur biter.
Stoya teşekkür ederim hocam revosu yükledim hemen daha önce MIUI 11 için kullanmıştım şaşırtmadı revos gayet yumuşak hızlı stabil oneos olayini okudum ancak doğru mu anladım bilemedim ? Şimdi oneos adında uygulama ile mi güncelleme alicaz biz hani orasını anlamadım herhangi bir twrp kullanmadan ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Stoya teşekkür ederim hocam revosu yükledim hemen daha önce MIUI 11 için kullanmıştım şaşırtmadı revos gayet yumuşak hızlı stabil oneos olayini okudum ancak doğru mu anladım bilemedim ? Şimdi oneos adında uygulama ile mi güncelleme alicaz biz hani orasını anlamadım herhangi bir twrp kullanmadan ?

Oneos romu bilmiyorum, okumadım shake~~

Üst Alt