Rom Miui 12.6 OneOs 21.9.27 Güncellemeri ve indirme bağlantıları

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
Kesinlikle katılıyorum, masik p den geçtim ve uzun zamandır heyecanla yayınlanmasını bekliyordum mi note 10 pro içinde gayet akıcı bir rom olmuş batarya performansı da oldukça iyi gibi. Yarın ekran süreleri ni eklerim .
Ama benim daha çok merak ettiğim oneos romu bakalım o nasıl olucak baya iddialı yazılar yazıyor lar rom için
alierdi41 adaşım masik ve revos çok uzak romlar değiller ki MIUI 11 de revoscu MIUI 12 de masikci oldum gerçekten şu an ki sürümde masik p den iyi mi revos ? Masik p den geçmeye değer mi yani

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
alierdi41 adaşım masik ve revos çok uzak romlar değiller ki MIUI 11 de revoscu MIUI 12 de masikci oldum gerçekten şu an ki sürümde masik p den iyi mi revos ? Masik p den geçmeye değer mi yani
Miui 12 çıktığından beri masik kullanıyordum 1 aydır güncelleme vermediği için bu boşlukta revos çıkınca denemek istedim miui 11 de revos stabillik açısından ekran süresi bakımından şahsi görüşüm en iyi romlardan biriydi.
1 hafta revos 22.09 sürümünü kullandım denedim , deneyimledim uzun süredir eu betayı denememiştim ve 2 gün önce kurdum şuan eu beta yüklü son 1 ayda sırasıyla eu beta, revos, masik 16.1 ve masik p romlarını en az 5 er gün kullanarak deneyimledim.
Miui 11 de romlar arasında bariz farklar vardı ve bu bizler için bence bir artı idi ama maalesef ki miui12 için aynı şeyi söylemeyeceğim en azıdan benim cihazım için çünkü her rom cihazdan cihaza farklılık gösteriyor.
Miui 12 de şunu fark ettim .
Ortalama ekran süreli aynı gibi 30 dk fark ediyor ama biri 100 den 90 a düşüşte 1 saat ekran süresi veriyor diğeri aynı yüzde 10 luk dilimde 40 dk biri yüzde 50 de 5 saat veriyor diğeri yüzde 50 de 4 saat veriyor ama yüzde 20 kaldığında ortalama aynı süreler alınıyor.
Revos ve masik de yüzde 50 ye zor geliyor sonrasında hızlı düşüşler oluyor eu da hep standart.
Bu konuyu şöyle bitireyim masik ve revos da yüzde 50 şarjda 5 saat ekran süresi alıyorum ve diyorum 10 saate yakın ekran süresi alıcam ama 8 saatte tıkanıyorum :) bu ekran süresi olayınıda pek önemsemem günü çıkartsın Yeter.
Soruna gelirsek hocam.masik p de ben ısınma sorunu yaşadım bu sorundan kastım aşırı ısınma değil ama ara ara hissettiriyodu buna rağmen eu yerine masik i tercih ettim ama :) revos bu konuda gerçekten stabil geldi bana benim asıl merak ettiğim ve deneyimlemek istediğim oneos ama çünkü telegram kanalında baya görsel paylaştılar oldukça hoş görünüyor.
Eğer masik den memnun isen güncelleme alamamak sorun değilse senin için suan oneos u bekle derim ay sonununa hocam :)

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Curtana için haber var mı acaba

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Konudaki oneos un internet sitesinden download kısmından kontrol edebilir siniz hocam :)
Ediyorum ediyorum bakalım umarım ay sonu gelir 9s için de..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rodoslu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
barış
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Merhaba şuan eu beta kullanıyorum bu roma geçmek istiyorum sizce "+" ve "-" leri nedir bu romun cihazım mi 9t

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
Merhaba şuan eu beta kullanıyorum bu roma geçmek istiyorum sizce "+" ve "-" leri nedir bu romun cihazım mi 9t

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
rodoslu oneos adinda yeni bir rom gelicek aslında bu sebeble yoğun ilgi var bu roma ben henüz kurmadim ancak eu beta dan çok farklıdır diyen arkadasimiz çıkmadı su ana kadar

Üst Alt