Rom Miui 12 - Republic Of Gamers - ROG Edition [Android 10]

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Miui 12 ROG - Republic Of Gamers Temalı ROM. Yeni galeri, her zaman açık ekran ve daha fazlası.

* Twrp' girin
* Wipe bölümüne girip Format Data kısmına basınız daha sonra çıkan ekrana yes yazıp onaylayınız
* Tekrar wipe bölümüne gelip Advanced wipe yerine tıklayınız. Buradan micro sd ve Otg hariç tüm seçenekleri işaretleyip alttaki çubuğu kaydırınız
* Daha sonra ana sayfaya gelip reboot seçeneğine basınız. Ardından recovery'e tıklayınız
* İnstall kısmından Rom'u yükleyin
* Telefonu yeniden başlatınız

Uyarı: Verilen talimatları eksiksiz ve doğru uygulamaktan kendiniz sorumlusuz. Kurulumda veya sonrasında Cihazınızda olabilecek arızalardan ben veya miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul edilmez.

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
Miui 12 ROG - Republic Of Gamers Temalı ROM. Yeni galeri, her zaman açık ekran ve daha fazlası.

* Twrp' girin
* Wipe bölümüne girip Format Data kısmına basınız daha sonra çıkan ekrana yes yazıp onaylayınız
* Tekrar wipe bölümüne gelip Advanced wipe yerine tıklayınız. Buradan micro sd ve Otg hariç tüm seçenekleri işaretleyip alttaki çubuğu kaydırınız
* Daha sonra ana sayfaya gelip reboot seçeneğine basınız. Ardından recovery'e tıklayınız
* İnstall kısmından Rom'u yükleyin
* Telefonu yeniden başlatınız

Uyarı: Verilen talimatları eksiksiz ve doğru uygulamaktan kendiniz sorumlusuz. Kurulumda veya sonrasında Cihazınızda olabilecek arızalardan ben veya miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul edilmez.
Deneyen varmı stabilmi oyun performansi nasil

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
Romu denedim yakınlık sensörü çalışmıyor ekran döndürmede sorun var tersine ceviriyor bazen arama yapınca telefonun ekranını kapatmıyor

Üst Alt