Soru Miui 12 mi 10 a

erengscan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
8
Cihazım
xiaomi
Konular
26
Mi 10'a miui 12 ne zaman gelicek alt modellerine geldi amiral gemisine gelecek diye bekliyoruz. Belli mi ne zaman gelecegi

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Mi 10'a miui 12 ne zaman gelicek alt modellerine geldi amiral gemisine gelecek diye bekliyoruz. Belli mi ne zaman gelecegi
Birkaç aya ulaşmasını bekliyoruz aslında cihaz hem miui 12 hem de android 11'i almış durumda ancak test aşamasında alt modellerinin almasının sebebi ise.Önceden çıkmış olması ve testlerinin önce yapılıp geçmiş olması.Mi 10 hem miui 12'ye hem de android 11 e adapte oluyor

Oyla:

yolwerin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi 10
Konular
3
Muhtemelen Ağustos ayı içinde gelecek. Xiaomi.eu rom kurabilirsiniz beklemek istemiyorsanız.

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

erengscan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
8
Cihazım
xiaomi
Konular
26
Garanti sorunu olmasa kurarim merak ediyorum açıkçası bildirim çubuğu yeni kamera özelliği felan ama işte garanti sıkıntı

Oyla:

yolwerin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi 10
Konular
3
Garanti sorunu olmasa kurarim merak ediyorum açıkçası bildirim çubuğu yeni kamera özelliği felan ama işte garanti sıkıntı
Root twrp işlemi olmadan da kurulum yapabilirsiniz.

Oyla:

BGBBGB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rudi
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Hocam ben tek tusla twrp yukleme araci ile twrp kurup eu stable miui 12 kurdum. Format data ve disable dm verity gibi cozumler de denesem telefon sifre soruyor twrp de. Decyrpt etmenin bir yolu var midir ?

Oyla:

yolwerin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi 10
Konular
3
Hocam ben tek tusla twrp yukleme araci ile twrp kurup eu stable miui 12 kurdum. Format data ve disable dm verity gibi cozumler de denesem telefon sifre soruyor twrp de. Decyrpt etmenin bir yolu var midir ?
Bahsettiğiniz şifre ekran kilit şifresi değil sanırım. İlk twrp kurulum işlemimde o ekranda kalmıştım. Sonra şifrenin ekran kilit şifresi olduğunu fark ettim. Twrp root işlemleri ile uğraşırken ekran kilit şifresi mi hesabı falan kaldırıp öyle işlem yapıyorum

Oyla:

BGBBGB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rudi
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Evet ekran sifresini yazinca decrypt islemi yapiyor. Yalniz malum rom degistirmek istersem system klasorunu wipe etmek gerekecek. O yuzden cihazin sifrelemesini kaldirmak istedim.

Oyla:
Üst Alt