Yardım Miui 12 Kurulumu

aksoylarmedya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Can
Cihazım
MI MIX 2
Konular
2
Merhaba arkadaşlar,

Miui 11 global stock rom kullanıyordum. Ama sürekli cihazı bul sürekli duruyor, akbanka falan giremiyorum. Video izlerken, instagramda dolanırken kendi kendine kapanıyor, telefon yeniden başlatılıyormuş gibi oluyor gibi birçok hatayla karşılaştığım için çıldırdım.

Miui 12 kurmaya çalışıyorum fakat hangi siteden indirsem, twrpden yüklemeye çalışsam sürekli kurulum yaparken error 7 hatası veriyor. Yardımcı olabilecek birisi var mı ?

EmirhanKFB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
10
Model ve twrp sürümünüzü bilmiyorum ama twrp güncellemeyi denediniz mi? Bildiğim kadarıyla error7 twrp güncel olmamasından kaynaklanıyor. Yanlış da olabilir

Oyla:

firatsof

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
Merhaba arkadaşlar,

Miui 11 global stock rom kullanıyordum. Ama sürekli cihazı bul sürekli duruyor, akbanka falan giremiyorum. Video izlerken, instagramda dolanırken kendi kendine kapanıyor, telefon yeniden başlatılıyormuş gibi oluyor gibi birçok hatayla karşılaştığım için çıldırdım.

Miui 12 kurmaya çalışıyorum fakat hangi siteden indirsem, twrpden yüklemeye çalışsam sürekli kurulum yaparken error 7 hatası veriyor. Yardımcı olabilecek birisi var mı ?
En son twrp sürümünü indirin, twrpden img olarak kurun, sonra Xiaomi eu dan mi mix 2 için olan son beta yı indirin. (20.6 versiyonu olması lazım) kurulumdan önce her şeyi mount yapın sonra standart rom kurma işlemini başlatın.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

aksoylarmedya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Can
Cihazım
MI MIX 2
Konular
2
Model ve twrp sürümünüzü bilmiyorum ama twrp güncellemeyi denediniz mi? Bildiğim kadarıyla error7 twrp güncel olmamasından kaynaklanıyor. Yanlış da olabilir

MI MIX 2 CHIRON, TWRP sürümüde bu, orangefox yükledim twrpden. ondan denedim gene olmuyor. sadece miui 12 değil hiçbir rom yükleyemiyorum sürekli aynı hata. çıldırıcam şimdi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

En son twrp sürümünü indirin, twrpden img olarak kurun, sonra Xiaomi eu dan mi mix 2 için olan son beta yı indirin. (20.6 versiyonu olması lazım) kurulumdan önce her şeyi mount yapın sonra standart rom kurma işlemini başlatın.

hocam tam olarak anlayamadım mount kısmını falan, teamviewer üzerinden veya mesajlardan anlatma şansınız var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

veya sıralı bir şekilde (nasıl yapacağımı, neyi seçeceğimi vs.) yazabilir misiniz rica etsem

Oyla:
Üst Alt