Yardım Mobil şebeke kullanılamıyor

Mütemadiyen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M Semi
Cihazım
Xiaomi Redmi 5
Konular
23
Miui 12 rom kurduktan sonra bu sorun baş gösterdi. Telefonu kapatıp açınca arama yapabiliyorum. Fakat bir süre sonra tekrardan aynı şey kimseyi arıyamıyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20200710_190950.jpg
    IMG_20200710_190950.jpg
    108,4 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20200710_190927.jpg
    IMG_20200710_190927.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

yasirsamed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasir Samed
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
3
Hattınız Türk Telekom mu?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

yasirsamed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasir Samed
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
3
Sabah Türk Telekoma geçiş yaptım. Aynı hatayı verdi. Teknik birime yönlendirdiler ve oradaki çalışan 3g servislerini (aslında internet servisleri demek istedi sanırım) kapatıp açtı. Sorun kökten halloldu. Müşteri hizmetlerini arayıp bu işlemi talep edin derim.

Oyla:

Serkanpro

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan Dere
Cihazım
redmi note 7pro
Meslek
Muhasebeci
Konular
20
Bende türk telekoma geçtim geçen hafta bende de biri arayınca ulaşamama meşgule düşme sorunları var bir çözümü var mıdır

Oyla:

Samedx3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
Mi 8 se
Konular
3
Sabah Türk Telekoma geçiş yaptım. Aynı hatayı verdi. Teknik birime yönlendirdiler ve oradaki çalışan 3g servislerini (aslında internet servisleri demek istedi sanırım) kapatıp açtı. Sorun kökten halloldu. Müşteri hizmetlerini arayıp bu işlemi talep edin derim.

Hocam bende geçen gectim sorun bende de var ne dediniz tam anlayamadım biraz daha detaylı anlatır mısınız?

Oyla:

yasirsamed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasir Samed
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
3
Hocam bende geçen gectim sorun bende de var ne dediniz tam anlayamadım biraz daha detaylı anlatır mısınız?
Üstadım şimdi şöyle; müşteri hizmetlerini sorun yaşanan numara dışında bir numaradan arayın. Kendi hattınız arama yapmaya uygun olsun. Müşteri temsilcisine ulaşınca sorunu anlatıp teknik birime yönlendirilmek istediğinizi belirtin. Sizi teknik birime yönlendirince de "hattın 3g internet servislerini kapatıp açmak sorunu çözüyormuș, kapatıp açar mısınız" diyerek talepte bulunun. Servisleri kapatıp açtığı anda müşteri temcilsici ile konuşmayı sonlandırmadan sorun çözüldü mü diye kontrol edin, bir arama vs yapın. Muhtemelen çözülür. Çünkü benim sorunum o saniye çözüldü. En kötü müşteri temsilcisinden 1 dakika beklemesini talep edin ve cihazı da kapatıp açın, öyle deneyin

Oyla:

Samedx3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
Mi 8 se
Konular
3
Üstadım şimdi şöyle; müşteri hizmetlerini sorun yaşanan numara dışında bir numaradan arayın. Kendi hattınız arama yapmaya uygun olsun. Müşteri temsilcisine ulaşınca sorunu anlatıp teknik birime yönlendirilmek istediğinizi belirtin. Sizi teknik birime yönlendirince de "hattın 3g internet servislerini kapatıp açmak sorunu çözüyormuș, kapatıp açar mısınız" diyerek talepte bulunun. Servisleri kapatıp açtığı anda müşteri temcilsici ile konuşmayı sonlandırmadan sorun çözüldü mü diye kontrol edin, bir arama vs yapın. Muhtemelen çözülür. Çünkü benim sorunum o saniye çözüldü. En kötü müşteri temsilcisinden 1 dakika beklemesini talep edin ve cihazı da kapatıp açın, öyle deneyin

Teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım ama sonuç aynı şimdi telefona format atıp tekrar deneyeceğim olmazsa yine müşteri hizmetlerini ararım tekrar çözülürse mesaj atarım arkadaşlarda faydalansın can sıkıcı bir sorun çünkü.

Oyla:
Üst Alt