Soru Mıuı 12 güncelleyenler

Ferhatkaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9t
Konular
7
Arkadaşlar 12 yı güncelleyenlerin olumlu yada olumsuz yorumları olan bir başlık varmı? Ben bulamadım. Güncelleme geldi ama yorumlara göre yüklemek istiyorum açıkçası.

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Arkadaşlar 12 yı güncelleyenlerin olumlu yada olumsuz yorumları olan bir başlık varmı? Ben bulamadım. Güncelleme geldi ama yorumlara göre yüklemek istiyorum açıkçası.
Güncellemeyin hocam aşırı şarj tüketim sorunu var.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Bi kaç bug dışında memnunum ben.
Yeni güncellemeyi bekliyorum.

Siyahbiradamx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Güncelleme yüklü açıkçası tek hoşuma giden kısım kontrol merkezi ve karanlık mod. Onun haricinde arayüzde sanırım yeni gelen animasyonlar dan kaynaklı olacaktır ki, kasmalar oluyor. Ayrıca bir tek bende mi var bilmiyorum fakat MIUİ 11 de sorunsuz çalışan portre kameram MIUI 12 güncellemesi ile çalışmamakta. Umarım bir iyileştirme yaparlar bu güncelleme ilgili.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ayrı bir başlık bulamazsınız hocam, bilgilerinizde ki telefon modeli doğruysa aşağıdaki bölüme göz atabilirsiniz.

Ferhatkaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9t
Konular
7
Ayrı bir başlık bulamazsınız hocam, bilgilerinizde ki telefon modeli doğruysa aşağıdaki bölüme göz atabilirsiniz.
Evet telefon doğru. Günlerdir kontrol ediyorum ama net bişey bulamadığım için başlık açtım

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
6
Telefondan telefona romdan roma değişiklik gösterecektir. Mi 8 eu ilk sürümde yaşadığım problem zaman zaman arayüzde takılmalar, bazen iki kere tıklatma gerekmesi, özellikle şarjdayken bazen çift tıkla ekran açılmama durumu, zoom in /outkarda zaman zaman ağır çekimdrymiş gibi hareket etmesi, mesela bir haritsyı parmak açma kapamayla uzaklaştırıp yakınlaştırmak istediğinizde tepki çok yavaş kalıyor. Bunlar dışında ciddi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Arayüz bi tık daha güzel ama bireysel uygulamalarda koyu mod renkleri/kontrastı pek tutturulamıyor bence. Bazı uygulamalar kötü bir görünüm alıyor gerçekten.

Arnıld61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdurrahman
Cihazım
cc9
Konular
4
11den daha kullanışlı güzel tavsiye ederim

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Karanlık mod olayını bozmuşlar, şuan için en sinir olduğum konu bu. Şöyle ki önceden cihaz karanlık modda iken uyumlu uygulamalarda karanlık mod kullanıyordu, diğerleri normal şekilde kalıyordu.

Şimdi ise cihaz karanlık modda iken miui sistemi tüm uygulamaları karanlık mod'a zorluyor ve çoğu uygulamada da sorunlar çıkıyor. Barkod uygulamasında barkodun arka planını siyah yapıyor, haliyle makineler barkodu okumuyor. Bu tür sorunlar çoğu uygulamada var, kimisinde siyah yazılara gri koyu gri arkaplan koyuyor yazı okunmuyor.

Ayarlarda istenilen uygulamalarda bu özellik devredışı bırakılabiliyor fakat tek tek sorun çıkartan tüm uygulamalar için bu işlevi kapatmak gerek, birde zorlama işi saçma. Bırak uygulama uyumluysa kendisi karanlık moda geçsin ne gerek var uygulamayı kurcalıyorsun.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt