Yardım Miui 12 güncelleme sorunları

Ferhatozcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
5
Konu sahibi forum kuralları 3.4. Aynı sorun için birden fazla başlık açılmaması ve konunun ilgili bölüme açılması esastır. uyarınca uyarı cezası almıştır.
Merhaba arkadaşlar. Daha önce de miui 12 ile pil sorununun geldiğini söylemiştim. Bu kez xiaomi mi note 10 lite cihazımda miui 12 ile gelen diğer hatalardan bahsetmek istiyorum. Sizlerde de varsa bu hatalar çözümünü bulabildiyseniz lütfen yardımcı olun.
1. Kayan bildirim sorunu : Her hangi bir uygulamadan bildirim geldiğinde aşağı kaydırıp tamamını okuyabiliyordum fakat artık aşağı kaydırma hiç olmuyor. Ayarlardan kayan bildirim kısmını açtım. Gereken tüm uygulamar için.
2. Game turbo ile oyun oynarken, istediğim uygulamayı yan tarafta küçük bir pencerede açabiliyordum. Şimdi uygulamaya tıkladığımda oyundan tamamen çıkıp uygulamaya giriş yapıyor.
3. Normal mesaj geldiğinde aşağı kaydırıp tamamını okumaya çalışıyorum fakat direk kayan pencere ve mesajlar uygulaması aynı anda açılıyor telefon kafayı yiyor. Kayan pencereyi tamamen kapatmak mümkün değil sanırım.
4. Daha önce de dediğim gibi bataryası 1 günü bile çıkaramıyor.
5. Sessiz moddayken bildirim geldiğinde titreşim çalışmıyor, özellikle bunu ayarladığım halde.

Yazınca öyle çok bişe gelmiyor ama hepsi birleştiğinde kullanıcı deneyimini berbat ediyor. Çözümleri bilen varsa, yardımcı olabilirse minnettar kalırım. Şimdiden teşekkürler.

Not: Konuyu sürekli çöp kutusuna taşıyan kişiden rica ediyorum, diğer konulara cevap gelmediği için yeni konu açıyorum. Diğer konuları silmeyi bilmiyorum. Hala çözüm bulamadığım için de yeniden yeniden açmak zorunda kalıyorum. Lütfen yönetici olarak diğer konuları silebiliyorsanız silin, bu konu kalsın sadece.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Forum kurallarımız oldukça açık. Her çözüm bulunamayan soru için yeni konu açılması ciddi anlamda forum kirliliğine neden olmaktadır. Maalesef bunu kabul etmemiz mümkün değil. Diğer konularınız kapatılarak çöp kutusuna alınmış ve hesabınıza uyarı ceza puanı uygulanmıştır. Tekrar etmeniz halinde üyeliğiniz kapatılacaktır.

• 3.4. Aynı sorun için birden fazla başlık açılmaması ve konunun ilgili bölüme açılması esastır.

Üst Alt