Soru Miui 12 Guncelleme Aldi

adenerdinc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinc
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Arkadaslar Merhaba

Oglum ve ben redmi note 7 kullaniyoruz. Onun 64GB bendeki ise 128GB. Gecen hafta oglumun telefonu miui 12 global guncellemesi aldi ve kurdum gayette hos. Ancak ikimizde redmi note 7 kullanmamiza ragmen benim telefonum hala guncelleme almadi guncellemeye tikladigimda guncelleme yok diyor. Ayni cihazin birine geliyor birine gelmiyor. Bunu nasil cozebilirim yada ne yapmali ?

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Arkadaslar Merhaba

Oglum ve ben redmi note 7 kullaniyoruz. Onun 64GB bendeki ise 128GB. Gecen hafta oglumun telefonu miui 12 global guncellemesi aldi ve kurdum gayette hos. Ancak ikimizde redmi note 7 kullanmamiza ragmen benim telefonum hala guncelleme almadi guncellemeye tikladigimda guncelleme yok diyor. Ayni cihazin birine geliyor birine gelmiyor. Bunu nasil cozebilirim yada ne yapmali ?
Hocam seri numaralarına göre dağıtılıyor sizede önümüzdeki günlerde gelicektir böyle farklar yasanabiliyor ama en yakın zamanda gelicektir

osmanaltintas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
2
Ben Mi Note 10 Lite kullanıyorum. Miui 12 geldi gündüz vaktiydi dedim evde kurarım diye başlatmadım. Eve geldim wifi bağladım bir baktım güncelleme gitmiş. Ben almadım diye başkasına vermişler, 2 hafta sonra bir daha geldi hemen kurdum. Birden veremiyorlar parça parça gönderiyorlar.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Güncellemenin zip dosyası diğer telefonda varsa önce bir bilgisayara, bilgisayardan kendi telefonunuza atın. Güncelleme paketi seç kısmından o zip dosyasını seçip yapabilirsiniz.

adenerdinc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinc
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaslar

Bilgi icin tesekkur ederim. Zip dosyasini attim ama ayristirma hatasi veriyor. O nedenle seri numarasina gore dagitimi bekleyecegiz anlasilan oglumun b ile bsliyor bendeki seri no c ile basliyor. İyiki zfilan degil :)

Üst Alt