Rehber Miui 12-13-14 Global Tema Uygulaması + Global İçe Aktarma Özelliği

Porte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
İşletmeci
Konular
0
agit77 beni o bol ejderhalı, ergen, saçma Çin tema marketinden kurtardığın için çok teşekkür ederim. İkinci yöntem bende gayet sağlıklı çalıştı.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
agit77 beni o bol ejderhalı, ergen, saçma Çin tema marketinden kurtardığın için çok teşekkür ederim. İkinci yöntem bende gayet sağlıklı çalıştı.
Rica ederim hocam ejderhalardan kurtulduğunuz için giggle~~

Porte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
İşletmeci
Konular
0
agit77 son olarak... Bu konulara hakimsinizdir. Theme editör uygulamasında defalarca denememe rağmen bazı iconları değiştirmiyor. Örn: Chrome, twitter, maps vs. Bu konuda bir fikriniz var mı ?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
agit77 son olarak... Bu konulara hakimsinizdir. Theme editör uygulamasında defalarca denememe rağmen bazı iconları değiştirmiyor. Örn: Chrome, twitter, maps vs. Bu konuda bir fikriniz var mı ?
Uygulama Mağazasından indirdiğiniz temalar da mı değişmiyor?

Porte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
İşletmeci
Konular
0
Yok hocam Theme Editor for Miui uygulaması. Zamanında para verip aldığım düzgün icon paketlerini temaya ekliyorum. Nedense bir kaç tenesini değiştirmiyor. Konuyla alakası yoktu ama kullandıysanız bilirsiniz diye sorayım dedim.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Yok hocam Theme Editor for Miui uygulaması. Zamanında para verip aldığım düzgün icon paketlerini temaya ekliyorum. Nedense bir kaç tenesini değiştirmiyor. Konuyla alakası yoktu ama kullandıysanız bilirsiniz diye sorayım dedim.
Kullandığınız ikon paketinde yoksa değişmez, bunun için yazmış olduğunuz ikonların o ikon paketinde varsa olur.

Porte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
İşletmeci
Konular
0
Var hocam, olmaz mı... Hatta manuel olarak tek tek seçiyorum ama nafile. Farklı romlarda ve farklı icon paketlerinde de aynı sorun. Neyse konuyu dağıtmayayım daha fazla. Çok teşekkür ederim.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Var hocam, olmaz mı... Hatta manuel olarak tek tek seçiyorum ama nafile. Farklı romlarda ve farklı icon paketlerinde de aynı sorun. Neyse konuyu dağıtmayayım daha fazla. Çok teşekkür ederim.
Estağfurullah hocam,
bana atabiliyorsanız mtz dosyasını atın yarın kontrol edip bilgi vereyim. Belki kullandığınız rom ile alakalı olabilir

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
GÜNCEL YÖNTEM MAGİSK ( GLOBAL MAĞAZA, MTZ içe aktarma özellikli)
Bunun için cihazınız root lu ve magisk uygulaması kurulu olması gerekiyor. Magisk dosyasını indirip magisk uygulamasından dosyayı ekleyip telefonu yeniden başlattıktan sonra uygulamayı açıp Görsel 1 deki gibi temalar uygulamasına basıp istediğiniz temayı indirip ya da hesabım kısmından mtz dosyasını içe aktar kısmından seçip temayı kullanabilirsiniz.

indirme linki konu başına eklenmiştir.

Magisk dosyası için VSM hocama teşekkür ederim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Miui 12 Çin mağazasından sıkılanlar için global tema uygulama mağazası

Kullandığınız rom apk yüklemesinde izin vermiyorsa öncelikle paket yükleyiciyi magisk uygulamasına modül olarak yükleyip sonrasında tema apk yı yükleyin. Redmi note 7 eu stabil rom da çalışıyor.

GÜNCEL YÖNTEM MAGİSK
Bunun için cihazınız root lu ve magisk uygulaması kurulu olması gerekiyor. Magisk dosyasını indirip magisk uygulamasından dosyayı ekleyip telefonu yeniden başlattıktan sonra uygulamayı açıp Görsel 1 deki gibi temalar uygulamasına basıp istediğiniz temayı indirip ya da hesabım kısmından mtz dosyasını içe aktar kısmından seçip temayı kullanabilirsiniz.

Magisk İndirme Linki:

Uygulama Ekran Görüntüsü

1. Yöntem

Magisk Modül ile alakalı sorun yaşarsanız
Twrp'den advanced menüsüne girip file manager seçeneğini seçin, data/adb/modules/ klasörüne girin oradan modülün adına denk gelen klasörü silin ve cihazı yeniden başlatın.

Not = içe aktar bu uygulamada olmayacak. Beğenmeyip geri dönmek için tema uygulamasına basılı tutup güncellemeyi kaldırarak eski haline Dönebilirsiniz.

Paket yükleyiciyi magisk modül =

Global miui 12 tema uygulaması=

Bölge ayarını değiştirmek için ekteki uygulamayı indirip arama kısmına region yazıp PL Kısmını IN olarak değiştirin.

Şuna bir göz atın: "BuildProp Editörü"

MIUI 12 sonrası eu rom ve benzeri romlarda apk yükleyemeyenler için 2. Yöntem Bu yöntem için cihazınızın rootlu olması gerekir.

SAI Apk Uygulaması:
Bu yöntem için XiaoMiu hocam teşekkür ederim.

Video Anlatım.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Çin ve Global tema uygulaması görseli.

Uygulama reklamalarını kapatmak için ilk kurulumdan sonra görsel 1 deki gibi işaretlediğim
Kişiselleştirilmiş önerileri kapatıp, uygulamayı açıp ayarlardan görsel 2 deki gibi Reklamları göster i pasif hale getirerek uygulamadan çıkıp arka plandan da kapatıp uygulamayı tekrar açarak kullanabilirsiniz.

Agit hocam eline sağlık. Üstadım şimdi bende miumix var 12.5 yüklü kurdum apk hemen oldu. Eşim de eu. 12.5 var onun sistem kabul etmedi. Resmi olmayan kanallardan hatası veriyor. Şimdi ben kendi yüklediğim temaları eşime nasıl atabilirim. Tema yollama şansımız var mı.

Üst Alt